2019-06-25, antradienis, 11:38.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Paplūdimio tinklinio turnyras Radviliškyje subūrė ne tik apskrities sportininkus

2018-07-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Paplūdimio tinklinio turnyras Radviliškyje subūrė ne tik apskrities sportininkus

Net 16 komandų subūrė aštuntasis mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyras, suorganizuotas sezono atidarymo proga liepos 14 d. prie Radviliškio sporto arenos esančiose paplūdimio tinklinio aikštelės. Jame susirungė komandos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Mažeikių, Pakruojo ir Radviliškio.

                              

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 4 grupes po 4 komandas, dvi stipriausios kiekvienos grupės komandos pateko į atkrintamąsias varžybas, taip išaiškėjo mažojo ir didžiojo finalo poros.

 

Mažajame finale šį kartą susitiko dvi Radviliškio miesto komandos: tai „Ramios Bitės“ (Julius Būtėnas ir Paulius Jacyna) bei komanda „Radviliškis“ (Armandas Nefas ir Nedas Skultinas). Po atkaklios kovos „Ramios bitės“ įrodė savo pranašumą ir pasidabino bronzos medaliais, taurėmis, rėmėjų „Fasma“ bei Tinklinis.eu įsteigtais prizais.

 

Didžiajame finale jėgas tikrinosi dvi komandos iš Šiaulių. Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Atsargiai“, kuriai atstovauja radviliškietis Žilvinas Bernotas ir Martynas Miliukas iš Šiaulių. Antroji vieta atiteko komandai „Šiauliai“, kurios atstovai buvo Karolis Vistartas ir Danas Mikolaitis.

 

Visą dieną netrūko geros muzikos, įtemptų kovų, žinoma, ir lietaus, nuo kurio gelbėjo didžiulė palapinė, tačiau po pietų dangus tapo giedras ir finalines kovas tiek žiūrovai, tiek turnyro svečiai turėjo galimybę stebėti šviečiant saulei.

 

Turnyro organizatorius Modestas Valiuševičius, paklaustas, kaip vertina jau tradicija tapusį turnyrą šiemet, neslėpė geros nuotaikos: „Labai malonu, kad sportininkai, kurių jau ir mėgėjais pavadinti negalima, vertina ir ne tik, kad atvažiuoja iš kito Lietuvos galo, bet svarbiausia, sugrįžta į Radviliškį kiekvienais metais. Tai daug pasako apie augančią turnyro kokybę, komandų pajėgumą bei gerą atmosferą. Asmeniškai aš noriu pasidžiaugti, kad Radviliškiui visada pavyksta prizininkų trejete išlaikyti ir savo pozicijas, todėl esu tikras, kad ši sporto šaka Radviliškyje ir toliau populiarės, galimybės sportuoti gerės ir kada nors galėsime tapti vidurio Lietuvos tinklininkų sostine. Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie puikaus renginio šiemet. Ačiū!”

 

Pirmoji vieta (Žilvinas Bernotas , Martynas Miliukas).  „Atsargiai“ iš Šiaulių.

Antroji vieta (Karolis Vistartas, Danas Mikolaitis). „Šiauliai“.

Trečioji vieta (Julius Būtenas, Paulius Jacyna). „Ramios Bitės“. Radviliškis.

 

Tinklinio turnyro organizatorių informacija

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai