2019-06-25, antradienis, 10:36.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Paplūdimio tinklinis – „100 metų - ne riba!“

2018-07-10, Gintautas Šarauskas
Paplūdimio tinklinis – „100  metų -  ne riba!“

To Radviliškyje dar nebuvo!  Rugpjūčio 4 d. (šeštadienį) Radviliškio mieste prie V.Kudirkos pagrindinės mokyklos esančiose paplūdimio tinklinio aikštelėse nuo 10.00 val. ryto organizuojamas veteranų paplūdimio tinklinio turnyras "100  METŲ - NE RIBA!"

 

Šio turnyro idėjos autoriai - Pagėgių savivaldybės sporto bendruomenės tinklininkai, organizuojantys orginalius turnyrus jau keletą metų. Turnyre gali dalyvauti moterys ir vyrai, bet svarbiausia sąlyga - dviejų žaidėjų amžius (metų suma) turi sudaryti lygiai 100 metų arba daugiau. Taigi vienas sportininkas gali būti ir 40 metų amžiaus, bet jo porininkui tada keliama sąlyga - 60 m. amžius. Varžytis vienoje poroje jau gali sportininkai, kuriems šiais metais jau sukako 50 m. ar jie tik ruošiasi 50- mečio jubiliejui. Sportininkų amžius bus tikrinamas!

 

Tęsiant aktyvaus sporto tarp veteranų tradicijas sporto klubas "SK Šeduvos malūnas" kartu su Pagėgių m. tinklinio mėgėjų klubu "Samčiams - NE!" surengs neeilinę paplūdimio tinklinio šventę Radviliškyje. Komandos - nugalėtojos bus kviečiamos į finalinį turnyro "100 metų - ne riba!" etapą Pagėgiuose, kuris vyks rugpjūčio mėnesį.

 

Turnyras vyks pagal paplūdimio tinklinio taisykles, teisėjaujant principingiems teisėjams, komandų dalyvių ir nugalėtojų laukia apdovanojimai. Gali dalyvauti  ir bus apdovanotos atskirai vyrų (vyras+vyras), moterų (moteris+moteris), taip pat mišrios (vyras+moteris) komandos,  prizai įsteigti vyriausiajai komandai ir geriausiai pasirodžiusiems sportininkams.

 

Kviečiame aktyviai dalyvauti paplūdimio tinklinio mėgėjus, komandų skaičius neribotas, nes varžybos vyks dviejose aikštelėse. Registruotis komandos gali iš anksto ( tel. 865685835 Gintautas Šarauskas), arba turnyro dieną sekretoriate iki 10.00 val..

 

Sporto klubas "SK Šeduvos malūnas"

Contact form

Šios dienos vardadieniai