2018-06-21, ketvirtadienis, 17:15.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Papušynio bendruomenės nariai keliavo po sostines

2017-08-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Papušynio bendruomenės nariai keliavo po sostines

Papušynio kaimo bendruomenė, gavusi  Radviliškio rajono savivaldybės paramą projektui „Tegul bendrumas mus vienija“, organizavo išvyką po Lietuvos sostines: tikrąją ir pirmąją, Vilnių ir Kernavę.

 

Kelionė skirta Nepriklausomos Lietuvos valstybės 100-ioms metinėms pažymėti. Pirmiausia aplankytas Lietuvos Respublikos Seimas, kur susipažinta su Lietuvos parlamento darbu, pabuvota Seimo naujojoje bei senojoje posėdžių salėse, kur buvo priimti svarbūs Lietuvos valstybei įstatymai. Papušynio  gyventojai aplankė ir kitas Seimo rūmų sales: prezidento, spaudos konferencijų ir kt., apžiūrėjo Sausio 13-osios memorialą, kuriame sugrįžo prisiminimais į tuos baisiuosius Lietuvai įvykius. Ekskursantus sujaudino neseniai papildyta ekspozicija iš Ukrainos, Maidano aikštės. Vėliau lankytasi Valdovų rūmuose, kur prisiliesta prie didingos Lietuvos valstybės istorijos ištakų, pabuvota ir Gedimino pilyje, Trijų kryžių kalne, Katedroje, pasigrožėta Bernardinų sodu, daug įdomaus sužinota Pinigų muziejuje.

 

Vėliau aplankyta Kernavė – pirmoji Lietuvos sostinė, kuri garsi savo piliakalniais (Pilies, Aukuro, Mindaugo sosto, Lizdeikos, Kriveikiškio). Kadangi šie metai yra paskelbti Piliakalnių metais, tai pasistengta įkopti į kiekvieną piliakalnį ir pasidairyti po nuostabaus grožio Lietuvos apylinkes.

 

Kelionė buvo labai informatyvi, įdomi, daug sužinota, patirta daug gerų įspūdžių.

 

Papušynio bendruomenės informacija

 

MUZIKANTAS NEPAKARTOJAMAI JŪSŲ ŠVENTEI 

 

PROFESIONALUS MUZIKANTAS, DAINŲ AUTORIUS, PARAŠĘS NE VIENĄ ŽINOMĄ ŠLAGERĮ LIETUVIŠKAJAI POPŽVAIGŽDEI V.KATUNSKYTEI,   IR VAKARO VEDANČIOJI PADARYS JŪSŲ ŠVENTĘ LINKSMĄ, SMAGIĄ IR NEPAKARTOJAMĄ . GALINGA APARATŪRA IR ŠVIESOS EFEKTAI: VISKAS KO REIKIA VAKARUI – MUZIKA IR JAUNAM,  IR VYRESNIEMS, SMAGŪS KONKURSAI, UŽSTALĖS DAINOS.

 

Tel. +37061546442

 

 

Rima 2017-05-01 10:06

Labai dėkojame Jums už šauniai pravestą vakarą, žaidimus,muziką,linkime ir toliau taip linksminti,sėkmės Jums.

Janina 2017-06-14 14:33

Dėkojame už puikiai pravestą gimtadienį. Likome patenkinti vakaro muzika ir žaidimais. Ačiū.

Renata 2017-06-16 12:41

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai pravestą vakarą ir nuotaikingą muziką! Esate šaunūs, tad linkime kuo didesnio pasisekimo tolimesniuose darbuose. 

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?