2018-06-21, ketvirtadienis, 17:23.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Per 2 dienas IKI pirkėjai parėmė „Maisto banką" 11 tūkst. eurų

2017-09-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Per 2 dienas IKI pirkėjai parėmė „Maisto banką" 11 tūkst. eurų

Prekybos tinklui IKI pasiūlius pirkėjams drauge su mėgstamais produktais į krepšelį įsidėti ir gerą darbą, gyventojai aktyviai prisideda prie paramos „Maisto bankui". Per pirmąsias dvi akcijos „Gera kaina Geras darbas" dienas pirkdami 1 iš 12 prekių, 11752 gyventojai sumokėjo euru daugiau ir taip ėmė kaupti „Maisto bankui" gyvybiškai svarbias lėšas. Prisidėdamas savo lėšomis, prekybos tinklas IKI užtikrins, kad „Maisto banką" pasieks būtent tokia suma, kokią paramai skirs gyventojai. Planuojama lėšas į „Maisto banką" pervesti kiekvieną ketvirtadienį.

 

„Žinojome, kad pirmoji reakcija į šią socialinę akciją bus dviprasmiška - sulaukėme ir klausimų, ir kritikos. Žmonėms, pamačiusiems euru pabrangintą mėgstamą produktą, kyla visokių jausmų, nes žmonės įpratę prie akcijų, kai skelbiamos nuolaidos, o aukoja paprastai tik prieš didžiąsias šventes nupirkdami maisto produktų. Vis dėlto, pirmieji rezultatai rodo, kad žmonės aktyviai palaiko „Gera kaina Geras darbas" socialinę akciją", - sako prekybos tinklo IKI viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė.

 

Pasak jos, per visą akcijos laikotarpį prisidėti prie paramos „Maisto bankui" gyventojai galės pirkdami populiariausius produktus - taip siekiama paramą iš atsitiktinio veiksmo paversti įpročiu. Iš pirmosios akcijos savaitės produktų didžiausią gyventojų aktyvumą paskatino natūralus pienas, sumuštinių batonas ir limonadas.

 

Akcijos organizatoriai skaičiuoja, kad per dvi dienas surinktų lėšų jau pakaktų bent keliems pramoniniams šaldytuvams, kokių trūksta „Maisto banko" padaliniams Panevėžyje ir Šiauliuose. Visa per 10 savaičių skirta parama bus panaudota esminiams organizacijos poreikiams - automobiliams, šaldikliams, sandėlio įrangai ir priemonėms.

 

Prekybos tinklas IKI yra didžiausias „Maisto banko" rėmėjas, generuojantis maždaug 45 proc. maisto, kuris per „Maisto banką" pasiekia skurdžiausiai gyvenančius Lietuvos žmones. IKI yra vienintelis tinklas, neprekiaujantis paskutinės galiojimo dienos produktais - visi jie keliauja į „Maisto banką". Vidutiniškai per metus IKI parduotuvės atiduoda 3600 tonų maisto produktų už beveik 6 mln. eurų. Per pirmus 2017 m. mėnesius jau skirta maisto už daugiau nei 4 mln. eurų.

 


REKLAMA


 

Ūkininkas nuolat parduoda mėsinių kiaulių skerdieną po 40-50 kg., subproduktus

 

 

Skerdiena svilinta dujomis, atvėsinta. Pristato nemokamai ir greitai.

Perkant dvi puseles, kilogramo kaina – 2,40 euro.

 

Tel. (8611)34567, (8686)80994


Efektyvi reklama po straipsniais – tik 10 eurų mėnesiui. Siųskite tekstą elektroniniu paštu pdfleidiniai@gmail.com

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?