2018-06-24, sekmadienis, 19:31.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Pirmokėlių palydos Raudondvario bibliotekoje

2017-09-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pirmokėlių palydos Raudondvario bibliotekoje

Raudondvario bibliotekoje buvo surengta tradicinė šventė būsimiems pirmokams ,,Tuoj varpeliai suskambės“. Į šventiškai pasipuošusią biblioteką rugpjūčio 30 dieną rinkosi būsimi mokinukai su savo tėveliais, seneliais ir kiemo draugais. Šventė prasidėjo aidint šventiniam maršui ir į biblioteką įvedant pirmokėlius.

 

Vaikai išgirdo bibliotekininkių sveikinimą, o būsimieji pirmokai dar gavo ir dovanų: po puikų kelialapį į mokyklą,  spalvinimo  knygutę ir spalvotų pieštukų. Vaikai pažadėjo dažniau lankytis bibliotekoje ir skaityti knygutes.

 

Šventės dalyviams nebuvo kada nuobodžiauti: klausėsi dainelių, eilėraštukų, tradicinio himno ,, Į mokyklą“, kurį atliko Karolina ir Lukrecija Povilaitytės, Irina Holova, Donatas Rameika ir Rusnė Bartkevičiūtė (Vadovas Raudondvario kultūros namų kultūros specialistas Vytautas Selena).

 

Po nuotaikingo koncerto mažieji palydų dalyviai dalyvavo viktorinoje ,,Pažink ir pamilk knygutę“, spėliojo pasakų personažus, atsakinėjo į įvairius klausimus, minė mįsles, spėjo, kas slepiasi dėžutėje. Į viktorinos klausimus atsakinėjo ir mamytės, o teisingų atsakymų autoriai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

 

Po nuotaikingos pirmos renginio dalies vaikai vaišinosi suneštinėmis vaišėmis, bendravo.  Kiek pasistiprinę žaidė įvairius žaidimus, kuriuos organizavo Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialistė Marytė Selenienė.

 

Šventės dalyviai dar ilgai nesiskirstė, nes visiems buvo labai smagu ir linksma.   

 

Raudondvario filialo bibliotekininkė Dara Bagušienė

Nuotraukų autorius Vytautas Selena

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?