2019-05-27, pirmadienis, 14:44.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:35, dienos ilgumas 16:40.

Popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju

2018-11-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus „Pelėdžiukų svetainės“ Pasakų kambaryje vyko popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju Broniumi Juzukoniu. Vaikams buvo pasakojama, kodėl Pasakų sekimo čempionatas buvo organizuojamas, kokie jo tikslai ir kaip šis išskirtinis renginys vyko Radviliškyje.

 

 

Tarptautiniame pasakų sekimo čempionate dalyvavo garbūs svečiai: etnologė Gražina Kadžytė, kuri susirinkusiems skaitė paskaitą. Renginį vedė Šiaulių dramos teatro aktorius, trupės vadovas Vladas Baranauskas. Pasakas sekė ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Baltarusijos pasakoriai.

 

 

Dalyviai rungėsi vaikų ir suaugusiųjų pasakotojų grupėse. Iš visų dalyvių kompetentinga komisija išrinko nugalėtoją. Juo tapo Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos moksleivis Bronius Juzukonis, kuris sekė rusų liaudies pasaką „Pagrandukas“. Linksmai nusiteikęs svečias šią pasaką pasekė ir popietės dalyviams. Antroji jo perskaityta pasaka popietės metu – „Bjaurusis ančiukas“.

 

 

Pasekęs pasakas bibliotekos bičiulis Bronius dar spėjo pasidalinti įspūdžiais, kaip jo akimis vyko šis konkursas, parodė savo apdovanojimus ir kartu su vaikais nusifotografavo.

 

 

Po to Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės pristatė Tarptautinio pasakų sekimo čempionato sekamų pasakų kompaktinį diską.

 

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

 

 

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus „Pelėdžiukų svetainės“ Pasakų kambaryje vyko popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju Broniumi Juzukoniu.

 

Jaunasis pasakotojas pasekė dvi pasakas, dalijosi įspūdžiais apie vasarą Radviliškyje įvykusį Tarptautinį pasakų sekimo čempionatą.

 

B. Juzukonis popietės dalyviams parodė savo apdovanojimus.

 

Tarptautinio pasakų sekimo čempionas ir popietės dalyviai.      

 

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai