2019-03-20, trečiadienis, 02:51.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Pramoga „Mes keliaujame dviratukais“

2018-07-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pramoga „Mes keliaujame dviratukais“

Šiltasis sezonas neįsivaizduojamas be pramogų gryname lauke ant ratų, o pagrindinis ir vienas iš mėgstamiausių transporto priemonių vaikams yra dviratis. Saugaus eismo personažas „Katinas“ pakvietė Šeduvos lopšelio - darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučius į linksmą pramogą „Mes keliaujame dviratukais“.

 

Ugdytiniai, dėvėdami saugaus eismo liemenėmis, šalmais, pasiėmę dviratukus išskubėjo į Šeduvos miesto parką. Čia jų laukė smagios užduotys ir rungtys. Kad dalyviai būtų  stipresni ir vikresni minant dviratį, „Katinas“ pakvietė ugdytinius pasimankštinti bendroje mankštoje.

 

Pasimankštinę vaikai sėdo ant dviratukų ir pasileido „gaudyti vėją“. Vaikai buvo mokomi saugiai važiuoti vienas paskui kitą. Dviratininkai, lydimi pedagogės, apvažiavo net kelis ratus aplink parką ir tai jiems taip patiko, kad jie norėjo ir norėjo dar ir dar važiuoti.

 

Dviratį panoro paminti ir „Katinas“. Jis sėdo ant dviračio ir, apsuptas vaikų, saugiai mynė ratus po parką.  Pertraukėlės metu ugdytiniai prisiminė, pagrindinius kelio ženklus, pasikartojo eismo taisykles. Labai svarbu žinoti kur galima vaikams važinėtis dviratukais. Visi sutartinai nusprendė, kad saugiausia važinėtis kai šalia yra suaugę žmonės. Dažnai, minant dviratį, gali nutikti visokių pavojų, netgi avarijų, kurių metu  galima susižaloti. Kaip tinkamai elgtis, patyrus traumą ar susižalojus, vaikams papasakojo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rita Tamošiūnaitė. Ji pristatė pirmosios pagalbos rinkinuką, kurį patarė pasiimti su savimi susiruošus kur nors keliauti. O juk vasarą taip smagu su draugais ar šeimos nariais iškylauti. Dalyviai, kurie panoro būti žiūrovais, taip pat nenuobodžiavo, jie žaismingai leido laiką. Žaidė su parašiutu, dalyvavo įvairiose estafetėse, sportinėse rungtyse kartu su projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ personažu „Katinu“.

 

Pramogos pabaigoje vaikai buvo apdovanoti atšvaitais ir pramogos skrajutėmis. Parke vaikai ne tik sportavo, važiuodami dviratukais,  bet ir lavino savo žinias eismo saugumo klausimais. Šeduvos lopšelis – darželis aktyviai dalyvauja projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2018“, kurį organizuoja Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

 

Šeduvos lopšelio-darželio inf.

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 

 

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai