2020-09-22, antradienis, 23:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:06, leidžiasi 19:14, dienos ilgumas 12:8.

Prieš pat Kalėdas Sidabrave nusileido angelai

2018-12-31, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Prieš pat Kalėdas Sidabrave nusileido angelai

Sidabravo kultūros namuose buvo organizuotas  Gerumo vakaras, kuriame Sidabravo seniūnija įteikė  Gerumo angelus patiems iškiliausiems ir geriausiems seniūnijos gyventojams ir tiems, kurie prisideda prie seniūnijos gyventojų gerovės kūrimo. Tradicinis, nuo 2008 metų seniūnijos rengiamas  Gerumo vakaras yra viena gražiausių seniūnijos švenčių.

 

Į  Gerumo vakarą atvyko svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alfredas Juozapavičius, svečiai iš Seinų parapijos, Sidabravo klebonas kun. Remigijus Jurevičius, rajono žemdirbių senjorų klubo atstovai.

 

Šventę pradėjo Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas, kuris visus pasveikino artėjančių švenčių proga. Sveikinimo žodžius tarė ir Seimo narys A. Gaidžiūnas bei meras A. Čepononis.

 

Angelai vienas po kito leidosi į apdovanotojų rankas.

 

„Už pagarbą Sidabravo kraštui“  Gerumo angelais apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alfredas Juozapavičius. K. Augulis buvo vienas iš organizatorių bendro lenkų ir lietuvių projekto „Henriko Senkevičiaus takais“, kurio dėka vyko konferencijos, susitikimai, Vadaktuose pasodintas ąžuolynas. A. Juozapavičiui padėkota už nuoširdžiai palaikomą ryšį su žemdirbiais.

 

Apdovanojimai „Už prancūzų kalbos puoselėjimą“ įteikti Sidabravo gimnazijos prancūzų kalbos mokytojoms Audronei Blužienei ir Stasei Janušienei, už jų meilę ir ištikimybę prancūzų kalbai bei puoselėjamas kalbines vertybes mokiniams. Mokytojoms asmeninių jubiliejų proga įteikti Švietimo ir mokslo ministro padėkos raštai.

 

Nominacijoje „Seniūnijos geradaris“ angelas įteiktas beinoraviškiui Romui Šlamui, kuris savo iniciatyva, technika ir geranoriškais darbais padeda Beinoravos kaimo bendruomenei. „

 

Seniūnijos šviesuolės“  Gerumo angelu apdovanota beinoraviškė ilgametė mokytoja Audronė Jokūbauskienė, renginių Beinoravos kaimo bendruomenėje vedėja, poetė.

 

„Metų pasiaukojimo“  Gerumo angelas atskrido į buvusios Sidabravo gimnazijos pedagogės Reginos Grybovos rankas, kuri, negailėdama savo laisvalaikio, susistemino medžiagą ir pertvarkė Sidabravo krašto muziejų.

 

Nominacijoje „Metų globėja“  Gerumo angelu padėkota Marytei Andriulienei už nuolat priglaudžiamus vaikučius, kuriems likimas pagailėjo motinos ir tėvo meilės.

 

Gerumo angelas „Už pasiaukojimą bendruomenės labui“ įteiktas Sidabravo kaimo bendruomenės narei Zitai Petraitienei už aktyvią veiklą Sidabravo kaimo bendruomenėje.

 

„Metų atradimo“ angelas iškeliavo į jaunos ir energingos sidabraviškės Vidos Barkauskienės rankas, kuri niekada neatsisako padėti Sidabravo kaimo bendruomenei.

 

„Krikščioniškųjų vertybių puoselėtoja“ vadaktiškė Zofija Budavičienė  Gerumo angelą gavo už nuoseklų ir ilgametį krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą.

 

Apdovanojimas „Metų įvykis“ iškeliavo į beinoraviškio Eimučio Šukio namus už iniciatyvą ir dideles pastangas atstatant kryžių, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės 10-mečio sukakčiai paminėti. Sovietmečiu šis  kryžius buvo nuverstas. Praėjus 90 metų, minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, šis kryžius buvo atstatytas.

 

Vadaktiškė Dalia Grinkienė buvo apdovanota angelu „Seniūnijos auksarankė“, nes ji savo pagalba nuoširdžiai prisideda prie Vadaktų kaimo bendruomenės veiklos.

 

Angelas „Gerumas, pagrįstas darbais“ įteiktas Ožaičių kaimo gyventojai Gitanai Domkienei už rūpestį savo kaimu.

 

„Metų rėmėjo“  Gerumo angelas įteiktas Andriui Čepaičiui, kuris visada geranoriškai remia seniūnijos ir Beinoravos kaimo bendruomenės šventes.

 

Svečias iš Seinų krašto, Seinų muziejaus direktorius ponas Jarosław Domosławski  Gerumo angelą išsivežė už geranorišką iniciatyvą organizuojant ir padovanojant varpą Vadaktų Šv. Agotos bažnyčiai. Jis organizavo ne tik lėšų varpui rinkimą, jo gaminimą, bet ir iškilmingą perdavimo ceremoniją Lenkijos konsulate, Seinų bazilikoje, visų reikšmingų dokumentų pasirašymą ir filmo sukūrimą.  Gerumo angelu jam padėkota už tokį nesavanaudišką ir nuoširdų bičiulystės požiūrį. Renginyje pasveikinti seniūnijos jubiliatai, o visiems koncertavo ansamblis iš Kėdainių.

 

Tą patį vakarą Sidabravo miestelį nušvietė gražiausių metų švenčių palydovė eglutė, Kalėdų senelis vaikus apdalijo saldainiais, Sidabravo gimnazijos nykštukai padainavo smagių dainelių, į dangų pakilo fejerverkai. Šiais metais Sidabravo kultūros namų sumanymu kolektyvai: Sidabravo kultūros namai, gimnazija, seniūnija, ambulatorija, mažieji darželinukai ir senjorai papuošė miestelyje šešias kalėdines eglutes

 

Sidabravo seniūnijos informacija

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai