2019-04-22, pirmadienis, 07:19.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:59, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:34.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai aplankė Šeduvos gyventojus

2018-10-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos  pareigūnai aplankė Šeduvos gyventojus

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai vykstančios akcijos „Gyvenkime saugiai“ metu  jau aplankė bemaž 88 tūkstančius būstų. Gyventojų namuose jie įrengė per 5 tūkst. autonominių dūmų detektorių.

 

Štai spalio 25 d. Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai apsilankė Šeduvoje. Šio  miestelio kultūros ir amatų centre, kur gyventojai buvo susirinkę į sveikos gyvensenos paskaitą, jiems buvo pristatyta ir ugniagesių vykdoma akcija.  Šeduviškiams paaiškinta, kaip tinkamai pasirengti šildymo sezonui, kodėl būtina įsirengti dūmų detektorius. Taip pat buvo parodytas Šiaulių APGV sukurtas prevencinis socialinis filmas „Tvarkinga krosnis – saugus šildymo sezonas“.

 

Pareigūnai aplankė ir 77 miestelio gyventojų būstus. Apsilankymų metu namų šeimininkams buvo patariama, kaip tinkamai eksploatuoti kietojo kuro krosnis, kaip teisingai valyti dūmtraukius, atkreiptas dėmesys į gaisrų pavojų, kurie neretai įsiplieskia dėl senos elektros instaliacijos ar netinkamai naudojamų elektros prietaisų. Be to, 10-yje gyvenamųjų namų buvo sumontuoti dūmų detektoriai.

 

O Šeduvos miestelio darželyje-mokykloje ir Šeduvos gimnazijoje buvo surengta prevencinė akcija „Būk saugus, mokiny“. Pareigūnai papasakojo apie skubios pagalbos telefono numerį 112, paaiškino apie melagingų pagalbos kvietimų žalą.  Taip pat supažindinta  ir su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje. Moksleiviai sužinojo, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.  Akcijos metu mokiniams buvo pademonstruota gaisrinė įranga, papasakota, kaip ir kur ji naudojama gaisro metu. Šiaulių APGV pareigūnams talkino ir ugniagesių gelbėtojų bičiulis bebriukas Ugnius.

 

Šiaulių APGV inf.

Contact form

Šios dienos vardadieniai