2019-06-25, antradienis, 11:00.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Protu nesuvokiamas žiaurus išpuolis prieš senolį

2019-01-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Protu nesuvokiamas žiaurus išpuolis prieš senolį

Dieną prieš naujuosius metus Radviliškio rajone esančiame Pakiršinio kaime įvyko žiaurus išpuolis prieš senyvo amžiaus žmogų. Senolis savo namuose buvo žiauriai sumuštas ir paliktas mirčiai.

 

Nusikaltimas įvyko gruodžio 30d. apie 17-18 valandą. Nusikaltėliai į namus bandė patekti išdaužus langą, nepavykus - išlaužė durų spyną. Namuose tuo metu buvusiam senoliui buvo įvykdyta žiauri egzekucija: jis buvo spardomas, daužomas. Užpuolikai žmogų be sąmonės paliko kraujo baloje namų prieangyje.

 

Garbaus amžiaus vyras šeimos narių buvo rastas tik po kelių valandų. Šiuo metu žmogaus būsena yra kritinė - patirti daugybiniai kūno ir svarbiausių gyvybinių organų sužalojimai. Jam nuplėšta pakaušio odos dalis bei kairė ausis, skilusi kaukolė, sutrenktos smegenys, galvoje susiformavęs krešulys, lūžę šonkauliai ir riešas, pradurtas plautis. 

 

Senolio šeima yra pakraupusi tokio išpuolio ir protu nesuvokiamo žmonių elgesio. Žmogus, nesiskundęs rimtais sveikatos sutrikimais, staiga buvo ne tik prikaustytas prie lovos, bet ir kiekvieną minutę turi kovoti dėl savo gyvybės. 

 

„Mūsų seneliui greitai turėtų sukaktį 80 metų iki šiolei jis buvo šviesaus proto, begalo linksmas, visada mėgstantis pajuokauti, energingas, veiklus, visiškai sveikas žmogus. Per visą savo gyvenimą gulėjęs tik du kartus ligoninėje, nevartojęs jokių stiprių vaistų. Šiandien jis atrodo neatpažįstamai. Ši situacija yra nesuprantama ir žmogiškai nepaaiškinama.“ - komentavo senolio šeimos nariai.

 

Šiuo metu yra pradėtas tyrimas, tačiau įtariamieji vis dar nėra suimti.

 

Šeima prašo viso kaimo gyventojų ir visuomenės pagalbos neliekant abejingiems tokiems nusikaltimams ir apsaugoti kitus nuo šios grupuotės išpuolių.

 

„Kreipiamės į visuomenę neabejingą kito žmogaus skausmui! Prašome padėti surasti teisybę šioje situacijoje. Norim surasti nusikaltėlius ir patraukti juos atsakomybėn.“

 

 

Iš senolio namų buvo pavogtas „Asus“ kompiuteris (juodos spalvos korpuso, pilna klaviatūra, pirktas 2013m. Anglijoje) su krepšiu (dirbtinės odos, juodos spalvos su rankena per petį), telefono įkroviklis ir du prožektoriai, tvirtinami ant galvos (su austa virvute, juodos spalvos).

 

Šeima prašo pasidalinti bet kokia žinoma informacija apie šį nusikaltimą.

 

Visi, ką nors žinantys ar matę skambinkite telefonu 112.

 

manoradviliskis inf.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai