2020-07-06, pirmadienis, 21:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 17:i.

Radinys panevėžiečio automobilyje – 1200 pakelių kontrabandinių cigarečių

2020-03-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Radinys panevėžiečio automobilyje – 1200 pakelių kontrabandinių cigarečių

Radviliškyje policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė įtarimų sukėlusį automobilį „Jaguar“. Bendraujant su Panevėžyje gyvenančiu „Jaguar“ vairuotoju, gimusiu 1963 m., pareigūnams įtarimų sukėlė automobilio bagažinėje apklotais uždengtas krovinys.

 

Netrukus įtarimai pasitvirtino – atidengus krovinį, juoduose maišuose rasta 1200 pakelių kontrabandinių cigarečių. Asmuo pristatytas į policijos komisariatą administracinio teisės pažeidimo protokolo surašymui, o transporto priemonė sulaikyta.

 

Toks administracinis nusižengimas, t. y. akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas, laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas, pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba akcizais apmokestinamomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai įsigytų, laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija penkiasdešimt, bet neviršija vieno šimto penkiasdešimt bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, užtraukia baudą nuo 5200 iki 6000 eurų su prekių konfiskavimu. Už tokio pobūdžio administracinius nusižengimus gali būti skiriamas kontrabandos gabenimo priemonės konfiskavimas.

 

Policija ragina gyventojus apie jiems žinomus neteisėtus akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo ar pardavimo atvejus pranešti policijai elektroninių paslaugų sistema ePolicija.lt arba skubios pagalbos telefonu 112.

Contact form

Šios dienos vardadieniai