2020-05-29, penktadienis, 01:47.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:38, dienos ilgumas 16:47.

Radviliškietė Birutė Jučienė pelnė „Metų specialisto“ nominaciją

2018-11-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškietė Birutė Jučienė pelnė „Metų specialisto“ nominaciją

Kelmėje surengta mokslinė praktinė konferencija „Vėžio prevencijos ir kontrolės ateitis – palankūs sprendimai ir bendradarbiavimas“. Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai, Pasaulio sveikatos organizacijos biuras Lietuvoje ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas tęsia gražią Almos Monkauskaitės pradėtą visuomenės sveikatinimo tradiciją kasmet rengia konferencijas. 

 

Šiemet konferencija surengta devynioliktąjį kartą ir skirta onkologinių susirgimų prevencijai. Konferencijai pirmininkavo Ingrida Zurlytė, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovė Lietuvoje ir prof. dr. (HP) Rimantas Stukas, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos katedros vedėjas. 

 

Siekiant paminėti visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą ir reikšmę, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija jau trečius metus iš eilės organizuoja metų visuomenės sveikatos specialisto rinkimus. Šiais metais apdovanojimų „Metų specialistas“ ceremonija vyko Kelmėje, konferencijos metu. 

 

Apdovanojimus gavę specialistai neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad tokie renginiai svarbūs ir motyvacine prasme – stengtis dar labiau, įkvėpti aplinkinius, neprarasti entuziazmo ir ryžto skleidžiant žinias apie tai, kas iš tiesų svarbu – kiekvieno mūsų sveikatą. 
Apdovanojimų metu įteiktos 43 nominacijos. Tarp apdovanotojų ir Radviliškio rajono  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Birutė Jučienė.

 

manoradviliskis inf.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro nuotr.

 

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai