2019-08-18, sekmadienis, 11:04.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:00, leidžiasi 20:43, dienos ilgumas 14:42.

Radviliškio autobusų parko vadovas V. Milkonas pažeidė įstatymą

2018-11-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio autobusų parko vadovas V. Milkonas pažeidė įstatymą

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad UAB „Radviliškio autobusų parkas“ direktorius Vladas Milkonas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus (4 straipsnio 1 dalis, 5 straipsnio 1 dalis).

 

Tyrimo duomenys rodo, kad V.Milkonas, kaip minėtosios bendrovės direktorius, turėjo pareigą elektroninėmis priemonėmis pateikti privačių interesų deklaraciją, tačiau jis tai padarė nesilaikydamas teisės aktuose nustatytų terminų.

 

Taip pat VTEK nusprendė, kad UAB „Radviliškio autobusų parkas“ direktorius nepažeidė įstatymo Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje koncesijos sutarties pagrindu atstovavęs UAB „Emtra“ interesams.

 

Nesant pagrįstų duomenų, VTEK nutraukė tyrimą dėl V.Milkono elgesio atitikties Interesų derinimo įstatymo reikalavimams vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

 

Tyrimas atliktas gautų pranešimų pagrindu. Juose buvo teigiama, kad V.Milkonas taip pat vadovauja UAB „Emtra“, kuri pagal koncesijos sutartį valdydama ir nuomos pagrindais naudodama UAB „Radviliškio autobusų parkas“ perduotą turtą, teikia viešąsias keleivių vežimo paslaugas. Be to, teigta, jog V.Milkonas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos komitetuose galbūt atstovavo UAB „Emtra“ interesams.

 

VTEK informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai