2018-09-22, šeštadienis, 06:52.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:05, leidžiasi 19:16, dienos ilgumas 12:11.

Radviliškio imtynininkai dalyvavo didžiausiame imtynių turnyre Europoje

2018-04-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Estijoje vykusiame didžiausiame Europoje imtynių turnyre „Tallinn Open 2018“ į lyderių gretas išsiveržė keli Radviliškio imtynininkai.

Varžybose kovojo daugiau nei du tūkstančiai imtynininkų iš daugiau kaip dvidešimties pasaulio šalių.

Geriausiai iš radviliškiečių sekėsi Kornelijui Stulginskui (svorio kategorija iki 79 kg), kuris varžėsi jaunimo grupėje. Jis įveikė visus savo varžovus ir tapo čempionu savo svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje jis nugalėjo švedą A. Carlson, antroje kovoje įveikė rusą A. Novikov. Trečioje kovoje nugalėjo čeką M. Magomedov, o finalinėje kovoje – latvį J. Ostapko.

Trečią vietą jaunučių grupėje iškovojo Lukas Gelažius (svorio kategorija iki 75 kg). Pirmoje kovoje jis nugalėjo estą A. Aun, antroje – latvį D. Puskariovs, trečioje – rusą D. Izobilin, o pralošė latviui A. Mareks. Dėl trečios vietos kovojo su vokiečiu ir jį nugalėjo. Kitiems šiame turnyre dalyvavusiems radviliškiečiams pergalių pelnyti nepavyko.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono ir savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.

Radviliškio rajono ir savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro informacija

Medienos turgus Šiauliuose

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.