2020-06-07, sekmadienis, 07:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:49, dienos ilgumas 17:5.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras paminėjo Socialinių darbuotojų dieną

2018-10-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras paminėjo Socialinių darbuotojų dieną

Nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Šventės data pasirinkta atsižvelgus į tai, kad būtent šį mėnesį 1993 metais įvyko pirmasis Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos suvažiavimas. Be to, ši diena siejama ir su Šv. Vincento Pauliečio vardu, kuris yra laikomas socialinio darbo pradininku. Lietuvoje socialinį darbą dirba apie 6 tūkst. žmonių. Socialiniai darbuotojai dirba sveikatos priežiūros įstaigose, švietimo įstaigose, teisėsaugos institucijose.

 

Kaip ir kasmet, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau - RPBSPC) kolektyvas džiugiai paminėjo profesinę šventę. RPBSPC direktorė Rita Pranė Vilimaitė sveikino visą kolektyvą, kuris vienokiu ar kitokiu būdu prisideda prie socialinių problemų sprendimo. Direktorė darbuotojams dėkojo už jų kantrybę, atjautą, supratimą, už atsakingą požiūrį į darbą ir linkėjo, kad visą šilumą, kurią darbuotojai atiduoda kitiems, šiek tiek pasiliktų ir sau. Šventės metu RPBSPC direktorė Rita Pranė Vilimaitė labiausiai šiais metais pasižymėjusiems darbuotojams įteikė RPBSP centro padėkas bei nominacijas už kruopštų, atsakingą ir atsidavusį žmogui darbuotojų darbą. 

 

Radviliškio parapijos bendruomenės centro kolektyvą pasveikinti atvyko ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymų centro direktorius Jonas Pravilonis. Kolektyvui buvo dėkojama už jų atsidavimą ir kruopštų darbą, už bendradarbiavimą įvairiose situacijose. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėjas labiausiai nusipelniusiems centro darbuotojams įteikė mero padėkas.


RPBSPC direktorė Rita Pranė Vilimaitė dėkojo už bendradarbiavimą ir visada ištiestą pagalbos ranką bei pagalbą ruošiantis šiai gražiai šventei Radviliškio technologijų ir verslo mokymų centro direktoriui Jonui Praviloniui, profesijos mokytojai metodininkei Raisai Bučinskienei ir. vyr. profesijos mokytojai Daivai Petrauskienei.

 

Jei iš viso yra pašaukimas, tai kilniausias pašaukimas yra darbas. – J. Marcinkevičius.

 

RPBSPC informacija 

Contact form

Šios dienos vardadieniai