2019-03-20, trečiadienis, 03:28.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre - pokyčiai

2018-07-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre - pokyčiai

Nuo 2018 m. sausio 1 d. visoje Lietuvoje prasidėjo Vaiko teisių apsaugos sistemos centralizacijos pradžia. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyrius nuo liepos 1 d. taps pavaldus Valstybės vaiko teisių pasaugos ir įvaikinimo tarnybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Nuo 2018 m. liepos 1 d. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Socialinės paramos skyriui pavestos funkcijos, susijusios su globos (rūpybos) organizavimu bei funkcijos rengti teikimus ir įsakymo projektus dėl vaiko laikinosios globos (rūpybos) nustatymo ir pabaigos. Šiuos pokyčius bei naują darbo specifiką pajus ir Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras (toliau - RPBSPC).

 

Radviliškio rajono Tarybos sprendimu, nuo šių metų RPBSPC pradėjo vykdyti papildomą Globos centro funkciją. RPBSPC Globos centras įsikurs buvusiose Radviliškio jaunimo mokyklos patalpose. Globos centro pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad visiems įvaikintiems vaikams, socialinių globėjų, globėjų giminaičių globojamiems (rūpinamiems) vaikams, budinčių globotojų prižiūrimiems vaikams bei budintiems globotojams, socialiniams globėjams, globėjams giminaičiams, įtėviams ar asmenims, ketinantiems jais tapti, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojams, būtų prieinama ir suteikiama reikalinga konsultacinė, psichosocialinė, teisinė ir kita pagalba siekiant tinkamo vaiko, įvaikio ugdymo ir auklėjimo šeimai artimoje aplinkoje. Tam, kad paslaugų teikimas būtų prieinamas kiekvienai globojančiai ar įsivaikinusiai šeimai, kad paslaugos būtų teikiamos kokybiškai, nuo 2018 m. liepos 1 d. prie RPBSPC dirbančių atestuotų GIMK socialinių darbuotojų prisijungė keturi globos koordinatoriai, 8 atvejo vadybininkai bei psichologas.

 

Atestuotų GIMK socialinių darbuotojų tikslas yra organizuoti ir vykdyti globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paiešką, rengimą, atranką, konsultavimą ir pagalbos jiems teikimą pagal tarnybos patvirtintą GIMK programą. Globos koordinatorių tikslas yra organizuoti ir vykdyti globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paiešką, koordinavimą, konsultavimą ir pagalbos jiems teikimą, kompleksinių paslaugų teikimas, koordinavimas esamiems globėjams (rūpintojams), įvaikintojams ir jų šeimos nariams bei globojamiems ar įvaikintiems vaikams, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojams, socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams ir kt.. Atvejo vadybininko tikslas koordinuoti, organizuoti bei teikti pagal įstatymą kompleksinę pagalbą vaikui ir jo atstovams, siekiant jiems padėti įveikti iškilusius socialinius sunkumus, kurių sėkmingas sprendimas sudarytų prielaidas išvengti galimų vaiko teisių pažeidimų ir sudarytų sąlygas savarankiškai užtikrinti vaiko teises bei teisėtus interesus. Psichologo pagrindinis tikslas yra konsultuoti ir teikti psichologinę pagalbą, rengti rekomendacijas šeimoms, organizuoti ir vykdyti savipagalbos grupes globėjams (rūpintojams), įtėviams, budintiems globotojams, socialiniams globėjams, globėjams giminaičiams, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojams, globojamiems ir įvaikintiems vaikams.

 

Tikimės, kad didesnė kvalifikuotų specialistų pagalba taps prieinama ir pasiekiama kiekvienai Radviliškio rajono šeimai, kiekvienas vaikas ir suaugęs gaus kokybišką pagalbą, dėmesį, o gal kartais taip reikiamą patarimą.

 

 

 

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro

ir Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus inf.

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai