2019-03-21, ketvirtadienis, 18:02.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Radviliškio plaukimo baseinu domėjosi Palangos miesto savivaldybės vadovų delegacija

2018-03-20, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio plaukimo baseinu domėjosi Palangos miesto savivaldybės vadovų delegacija

Radviliškyje apsilankė delegacija iš Palangos. Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, Turizmo, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas Donatas Elijošius, mero patarėjas Pranas Žeimys, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė, Savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Kostas Jokubauskas, Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Alfredas Reivytis ir Palangos baseiną statančios UAB „Conresta“ atstovas Paulius Keliuotis domėjosi Radviliškio plaukimo baseino statyba, vaikų mokymo plauti programa, sveikatinimo programomis, vykdoma ugdymo ir sveikatinimo veikla, kainodara, įstaigos registravimo galimybėmis.

 

„Palangoje baseinų yra, bet jie yra komerciniai, viešbučiuose, juose nemažos kainos ir galimybių sveikatinti visuomenę, mokyti vaikus plaukti tikrai neturime, todėl nusprendėme statyti baseiną , kuris būtų ir nauda ir pramoga visuomenei, miestiečiams ir svečiams. Aštuonių takų (25 metų ilgo) baseinas jau statomas, pirmas etapas įveiktas. Planuojame atidaryti gruodžio mėnesį. Baseinas pritaikytas varžyboms, bet bus ir pramoginė zona su sūkurinėmis voniomis, pramoginiu baseinu, pirtimis, masažiniu baseinu, vaikų zona. Modelis labai panašus į Radviliškio baseiną, todėl atvykome pasidalyti patirtimi, pasimokyti“, – sakė Palangos miesto savivaldybės meras Š. Vaitkus.

 

 

Meras A. Čepononis teigė, kad radviliškiečiai taip pat aplankė visus šalies baseinus, kai statė savąjį. „Tokie vizitai labai daug duoda – pats asmeniškai aplankiau kiekvieną Lietuvoje veikiantį tokio tipo baseiną ir žiūrėjau, kaip reikia daryti, kokių klaidų galima išvengti. Dabar iš mūsų galite pasimokyti, ir mes galime jums patarti“, – sakė A. Čepononis.

 

 

Susitikime su Radviliškio rajono savivaldybės vadovais meru Antanu Čepononiu ir mero pavaduotoju Kazimierui Auguliu, Administracijos direktore Jolanta Margaitiene ir jos pavaduotoja Juste Venckute, Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėju Gintautu Viču ir Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotoju Arnoldu Matuzevičiumi palangiškiai diskutavo aktuliais savivaldos klausimais, aptarė Radviliškio rajono ir Palangos miesto savivaldybių veiklos patirtį, pasidalijo idėjomis apie abiejų savivaldybių vykdomus investicinius projektus.

 

 

Po susitikimo savivaldybėje svečiai iš Palangos drauge su Radviliškio rajono savivaldybės meru A. Čepononiu apžiūrėjo Radviliškio plaukimo baseiną, susitiko su šios įstaigos vadovu Jolitu Onaičiu, kuris jiems papasakojo apie baseino teikiamas paslaugas gyventojams, apie techninę baseino priežiūros pusę. Svečiai iš Palangos apžiūrėjo ir Radviliškio miesto kultūros centrą, susipažino su centro rekonstrukcijos eiga.

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos: E. Zoltnerienė ir P. Žeimys

 


REKLAMA


 

Lazerio terapija priklausomybių gydymui

 

 

                   

 

 

Tai greitas, neskausmingas, neturintis šalutinio poveikio gydymas infraraudonųjų spindulių lazeriu, užtikrinantis sėkmingą ir efektyvų priklausomybės gydymą! Atstatomas organizmas, koreguojama psichologinė būsena, šalinamas potraukis nikotinui ar alkoholiui. Daugiau informacijos galima rasti čia. Tel. 8 622 77207

 


 

REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME

STALIAUS DARBUS.

 

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai