2018-12-16, sekmadienis, 09:47.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:36, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:13.

Radviliškio rajone įkliuvo galimai narkotines medžiagas gabenę asmenys

2018-11-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio rajone įkliuvo galimai narkotines medžiagas gabenę asmenys

Dėl Radviliškio rajono policijos pareigūnų atkaklaus ir kryptingo darbo 2018 m. lapkričio pabaigoje, naktį Radviliškio rajone buvo sustabdyti Panevėžio ir Kėdainių rajonų gyventojų vairuojami lengvieji automobiliai AUDI A4 ir VW GOLF. Apžiūrint automobilį VW GOLF, kurį vairavo 26 metų Panevėžio rajono gyventojas, automobilio salone buvo rasti folijų paketėliai su galimai narkotine augalinės kilmės medžiaga.

 

Pradėjus kito automobilio  apžiūrą, Kėdainių rajone gyvenantis 19 metų jo vairuotojas savo noru atidavė turėtus paketėlius su galimai narkotine augalinės kilmės medžiaga. Galimai narkotines medžiagas gabenę asmenys sulaikyti ir patalpinti į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis neturint tikslo jas platinti. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis neturint tikslo jas platinti asmuo yra baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

 

Radviliškio rajono policijos pareigūnai ir toliau vykdys priemones, nukreiptas prieš narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą, laikymą ir vartojimą.

 

Radviliškio rajono policijos komisariato informacija

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?