2018-06-24, sekmadienis, 19:35.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Radviliškio rajone lankėsi Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson

2017-09-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio rajone lankėsi Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson

Radviliškio rajono savivaldybėje susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu, mero pavaduotoju Kazimieru Auguliu, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktore Jolanta Margaitiene.

 

Susitikime dalyvavo LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis ir komiteto nariai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė ir specialistai, Paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis, Kultūros centro ir bibliotekos vadovai. Viešniai pademonstruotas filmas apie Radviliškio rajoną. Meras Antanas Čepononis pristatė Radviliškio rajono savivaldybės kultūros  sistemą, papasakojo apie kultūros įstaigas. Susitikime ministrė priminė, kad kultūra regionuose yra prioritetas ir didesnis vietos valdžios prisidėjimas motyvuos ir nacionalines institucijas skirti didesnį finansavimą kultūros projektams. Ministrė pastebėjo, kad lankydamasi regionuose vis dažniau atranda veikiančius, augančius meninius, kūrybinius centrus.

 

 

Pasak ministrės, stiprinamos kultūros edukacijos, visuomenės informavimo politikos bei medijų raštingumo kompetencijos, o regionų kultūros politika tampa horizontaliuoju prioritetu, bus peržiūrėtos mokyklų bibliotekų veiklos koncepcija ir paskirtis. Kartu su savivaldybių, viešųjų bibliotekų, Kultūros bei Švietimo ir mokslo ministerijų atstovais iki lapkričio mėn. parengs ir mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla 2017“ pristatys viešųjų ir mokyklų bibliotekų jungtinės veiklos gaires.

 

 

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson lankėsi Radviliškio miesto kultūros, Latvių kultūros centruose, Šeduvos kultūros ir amatų centre,  Žydų senosiose kapinėse, Burbiškio dvare, susitiko su rajono kultūros bendruomene. Pasak kultūros ministrės, regioniniai vizitai būtini siekiant suprasti vietos bendruomenės aktualijas ir  problemas.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720


Efektyvi reklama po straipsniais – tik 10 eurų mėnesiui. Siųskite tekstą elektroniniu paštu pdfleidiniai@gmail.com

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?