2019-05-27, pirmadienis, 14:50.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:35, dienos ilgumas 16:40.

Radviliškio rajone VSAT pareigūnai sulaikė neteisėtus rūkalus gabenusį šiaulių gyventoją

2019-02-28, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Radviliškio rajone VSAT pareigūnai sulaikė neteisėtus rūkalus gabenusį šiaulių gyventoją

Radviliškio rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams su įkalčiais įkliuvo gerai teisėsaugai žinomas Šiaulių gyventojas. Jo vairuotame automobilyje pasieniečiai rado 2 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

 

Trečiadienį popiet VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai kelyje Panevėžys – Šiauliai, ties Radviliškio rajono Karčemų kaimu, patikrinti sustabdė automobilį „Mercedes Benz A170“, pažymėtą lietuviškais registracijos numeriais. Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad šia transporto priemone gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

 

Patikros metu 62 metų šiauliečio vairuoto automobilio salone VSAT pareigūnai rado 2032 pakelius cigarečių „NZ Gold“, „Minsk Superslims“, „Minsk City“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

 

Sulaikytasis yra gerai žinomas teisėsaugai – vyras daugybę kartų baustas už įvairias nusikalstamas veikas. Paskutinį kartą už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių gabenimą jis įkliuvo praėjusių metų gruodį ir dabar laukia teismo sprendimo.

 

Su įkalčiais įkliuvusiam šiauliečiui VSAT pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo ir laikymo pažeidžiant nustatytą tvarką. Pasieniečiai, įvertinę ankstesnius nusižengimus, artimiausiu metus spręs, kokio dydžio bauda grės vyrui.

 

Jis po apklausos paleistas. Nelegaliai gabenti rūkalai ir automobilis saugomi Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje Šiaulių užkardoje.Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės info.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai