2020-07-03, penktadienis, 18:51.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:49, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:5.

Radviliškio rajono meno kolektyvai padėkojo Lietuvai

2020-06-04, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Radviliškio rajono meno kolektyvai padėkojo Lietuvai

Muzikinis „AČIŪ" skambėjo medikams, pareigūnams, savanoriams, vaistininkams, rėmėjams, pardavėjams ir visiems radviliškiečiams, nuoširdžiai dirbusiems, kad galėtumėm lengviau išgyventi sunkų gyvenimo laikotarpį. Savo dainas ir muziką Radviliškyje susirinkusiesiems dovanojo grupė „Marsa", Toma Pauraitė, Miglė Jacynaitė ir Evaldas Vaikasas, Viktorija Domrina ir  Kristupas Miškinis.

Baisogaloje iš Baisogalos kultūros centro terasos Lietuvos žmonėms dėkojo Baisogalos kultūros centro meno kolektyvai: Moterų vokalinis ansamblis (vad. N. Bernadickienė), Netradicinė kapelija „Dainoriai“ (vad. P. Kablys), solistė A. Kablytė ir ukulelių trio (B. Laivienė, N. Bernadickienė, A. Jurevičienė).

Šeduvoje, Laisvės aikštėje, koncertavo solistai E. Stalgienė ir R. Meškauskas, saksofonininkas G. Golubevas, Šeduvos kultūros ir amatų centro instrumentinė grupė.

LR Vyriausybės inicijuojamos ir Lietuvos kultūros centrų asociacijos palaikomos muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ Radviliškio rajone organizatoriai: Radviliškio rajono savivaldybė, Radviliškio miesto kultūros centras, Šeduvos kultūros ir amatų centras, Radviliškio r. Baisogalos kultūros centras.

Būkime supratingi, vieningi ir džiaukimės atėjusia vasara.


Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai