2019-01-21, pirmadienis, 21:46.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:25, leidžiasi 16:32, dienos ilgumas 8:7.

Radviliškio rajono mokiniai rašė laiškus vairuotojams

2018-05-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio rajono mokiniai rašė laiškus vairuotojams

Kiekvieną dieną daugelis mokinių į mokyklą keliauja dviračiu, pėsčiomis, automobiliu ar viešuoju transportu. Vieni pakeliui klausosi muzikos, kiti svajoja, treti kalbasi tarpusavyje, žaidžia ar užsiima kitais reikalais. Siekiant išgirsti moksleivių pastebėjimus ir suprasti jų, kaip eismo dalyvių, jausmus, buvo organizuotas konkursas „Laiškas vairuotojui“, kurio metu vaikai galėjo kreiptis į vairuotojus su prašymais, pageidavimais, perspėjimais. Galėjo aprašyti įvairius nutikimus kelyje.

 

Šiais metais mokiniai savo darbuose aptarė patirtas ar pastebėtas problemiškas eismo situacijas arba papasakojo apie linksmą įvykį kelyje. Taip pat laiškuose kėlė visuomenei aktualias problemas arba padėkojo vairuotojams, išsakė savo pasiūlymus ir pageidavimus.

 

Paskutinę balandžio dieną į Radviliškio rajono policijos komisariatą rinkosi konkurso dalyviai ir svečiai. Pas pareigūnus atvyko ne tik 6 klasių mokiniai, bet ir mokytojos, o sužinoti, ką vaikai rašė laiškuose buvo smalsu ir patiems pareigūnams. Radviliškio muzikos mokyklos solfedžio ir choro mokytoja ekspertė Inga Petrauskienė ir koncertmeisteris – metodininkas Rytis Borusevičius su vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2018 m.“ dalyve Lėja Dėltuvaite visus atvykusius pasveikino dainomis.

 

Susirinkusius į policijos įstaigą mokinius ir pedagogus pasveikino konkurso organizatoriai – rajono policijos komisariato atstovai ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Gailutė Toleikienė.

 

Konkurso organizatoriai pasidžiaugė, kad konkursui buvo pateikta dvidešimt mokinių darbų. Daugiausia mokinių darbų atrinko ir pateikė Radviliškio Vaižganto ir V. Kudirkos progimnazijų lietuvių kalbos mokytojai, Gražinos, Pociūnėlių, Pakalniškių pagrindinių mokyklų ir Šeduvos gimnazijos pedagogai.

 

Pakalniškių pagrindinės mokyklos mokinė Goda visiems perskaitė savo laišką, kuriame pasidžiaugė mokyklos autobusiuką vairuojančio Sauliaus Padgurskio rūpestingumu, pilietiškumu ir tolerancija. Konkurso organizatoriai Sauliui Padgurskiui įteikė padėką ir mokinės laišką, dėkojo už rūpestį mažaisiais piliečiais.

 

Šių metų konkurso prizininkais išrinkti Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokiniai: Dainius Jonaitis (mokytoja Alva Kazlauskienė), Mantas Norkus ir Ervinas Šikšnys (mokytoja Daiva Mikšienė), Šeduvos gimnazijos mokinė Viktorija Matėliūnaitė (mokytoja Daina Variakojienė) ir Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos moksleiviai Tautvydas Motovas (mokytoja Ina Balinskienė) ir Rokas Mickus (mokytoja Jovita Brunienė).

 

Visi projekte dalyvavę mokiniai ir mokytojos apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėmis.

 

Mokinių darbai bus panaudoti prevencijos tikslais.

 

Šiaulių AVPK inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?