2020-09-19, šeštadienis, 04:52.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:00, leidžiasi 19:22, dienos ilgumas 12:21.

Radviliškio rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas Radviliškio mieto kultūros centre

2020-08-27, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Radviliškio rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas Radviliškio mieto kultūros centre

Rugpjūčio 26 dieną, 11 valandą, vyko Radviliškio rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas. Pasitarime dalyvavo ir Savivaldybės meras Antanas Čepononis, kuris pasveikino susirinkusiuosius artėjančių naujų mokslo metų proga ir palinkėjo kūrybiškumo, stiprybės ir sėkmės įveikiant kasdienius iššūkius. Su artėjančia Rugsėjo 1-ąja sveikino ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas.

 

Gražinai Areliūnienei, Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotojai ugdymui, 60 metų proga už ilgametę rezultatyvią vadybinę veiklą, sveikatos stiprinimo ir sportinių tradicijų puoselėjimą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje.

 

Nijolei Krušienei, Radviliškio Vaižganto progimnazijos direktorei, 60 metų proga už ilgametę rezultatyvią vadybinę veiklą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje.

 

Reginai Ivanauskaitei, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktorei, 60 metų proga už rezultatyvią vadybinę veiklą, etnokultūrinių tradicijų puoselėjimą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje.

 

Po sveikinimų ir linkėjimų Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas ugdymo įstaigos vadovams pristatė reikalavimus, keliamus ugdymo proceso organizavimui dėl koronaviruso Covid – 19 grėsmės, pateikė rekomendacijas dėl Rugsėjo 1-osios šventės organizavimo, supažindino su „Nuotolinio ugdymosi/mokymosi vadovu“.

 

Vedėjas akcentavo, kad pirmąsias savaites mokyklose reikėtų daugiau dėmesio skirti informacinių technologijų valdymo įgūdžiams įtvirtinti. Pasitarimo metu buvo aptarti ir rajono švietimo įstaigų mokinių ugdymosi bei brandos egzaminų rezultatai, atsakyta į švietimo įstaigų vadovų klausimus.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai