2019-06-25, antradienis, 10:29.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Radviliškio V. Kudirkos progimnazijoje – ypatinga erdvė ypatingiems vaikams

2018-10-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio V. Kudirkos progimnazijoje – ypatinga erdvė ypatingiems vaikams

„Mes kuriame aplinką, o aplinka paskui kuria mus – toks neginčijamas dėsnis“, – sakė  Rasa Dagienė, Radviliškio V. Kudirkos pagrindinės mokyklos direktorė, atidarydama INDIGO MIESTĄ progimnazijos rūsyje.

 

Per vasarą progimnazijos rūsyje buvusios vadinamosios slėptuvės patalpos virto erdvėmis, kuriose įsikūrė skaitykla, biblioteka, bendravimo, kūrybos erdvės. Pasak direktorės, tokių erdvių poreikis mokykloje atsirado ne tik dėl to, kad progimnazija siekia prisitaikyti prie šiuolaikinio mokinio poreikių, tačiau ir todėl, kad dabar ugdoma ypatinga vaikų karta, su ypatingais poreikiais ir ypatinga prigimtimi, o šią kartą turi ugdyti pasirengusi ir veidą pakeitusi mokykla.

 

 

„Visada džiugu, kai švietimo įstaigos moka kūrybingai, vaikų labui panaudoti skiriamas lėšas. Tegul šios naujos erdvės ir jose  dirbantys pedagogai skatina vaikus bendradarbiauti, tegul lavina jų kūrybiškumą“– linkėjo į vadinamojo INDIGO MIESTO atidarymą atskubėję Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė.

 

 

Į atidarymą atskubėjęs Oro gynybos bataliono vadas majoras Vaidas Šimaitis su kolegomis taip pat pasveikino progimnazijos bendruomenę naujų ugdymo erdvių atidarymo proga ir su V. Kudirkos progimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

                                                                             

V. Kudirkos pedagogai taip pat pirmą kartą apžiūrėję naujas mokyklos erdves džiaugėsi  ir jau planavo, ką su mokiniais jose galės nuveikti.  INDIGO MIESTE atsivers erdvės mokymuisi, kūrybai, meditacijoms, diskusijoms ir poilsiui. Čia vyks pamokos, klasių valandėles, tėvų susirinkimai, pasitarimai, individualios veiklos. Mokiniai per pertraukas ir po pamokų užsiims veikla, tenkinančia jų pačių lavinimosi poreikius. Net 150 kvadratinių metrų plote sau vietą ras tiek norintieji susikaupti ir pabūti su savimi, tiek pabendrauti su kitais. Į INDIGO MIESTĄ perkelta biblioteka ir skaitykla.

 

Naujajam edukaciniam centrui įkurti Radviliškio rajono savivaldybė skyrė 26 000 eurų, V. Kudirkos progimnazija savo lėšomis pirko baldus bei įrangą už 10 000 Eur. Remonto darbus atliko UAB „Kesgvytis“.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai