2019-03-20, trečiadienis, 02:54.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Rajono ugdymo įstaigų vadovai patirties sėmėsi Šilutėje

2018-06-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rajono ugdymo įstaigų vadovai patirties sėmėsi Šilutėje

Pasibaigus mokslo metams Radviliškio rajono ugdymo įstaigų direktoriai, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus bei Švietimo ir sporto paslaugų centro specialistai lankėsi Šilutėje, kurioje domėjosi šio rajono švietimo situacija bei kultūriniais objektais. Kartu vyko ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, kuris, susitikęs su Šilutės rajono savivaldybės meru Vytautu Laurinaičiu, aptarė bendras problemas, dalijosi patirtimi švietimo įstaigų tinklo kūrimo srityje.

 

 

Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė radviliškiečius supažindino su Šilutės rajono savivaldybės vykdoma švietimo politika ir jos ypatumais. Jos teigimu, ne veltui yra sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti, todėl buvo pasiūlyta aplankyti Šilutės pirmąją gimnaziją. Pristatydama gimnaziją direktorė Laima Spirgienė įdomiai pasakojo apie gimnazijos erdves, bendruomenę, projektus, perspektyvas, pakvietė visus apžiūrėti šiuolaikiškai įrengtus kabinetus.

 

 

Lankydamiesi Martyno Jankaus muziejuje, vadovai buvo supažindinti su spaustuvininko, aušrininko, visuomenės ir politikos veikėjo, Mažosios Lietuvos patriarcho Martyno Jankaus gyvenimu ir veikla. Didelį įspūdį paliko Mažosios Lietuvos paveikslų sodas po atviru dangumi, Bitėnų kapinaitės, kurios yra palaidotas Vilhelmas Storosta – Vydūnas, Martynas Jankus ir jo šeimos nariai ir kiti šį kraštą kūrę ir puoselėję žmonės. Nuo Rambyno kalno apžvalgos aikštelės grožėjomės atsiveriančia panorama į Nemuno žemupį ir plačias jo pakrantes bei kitapus tolumoje kylančius Tilžės miesto bokštus.

 

 

Turiningai praleista diena, bendravimas, naujos idėjos, pasidalijimas patirtimi bei šypsena įkvėpė visus tolesniam darbui.

 

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro informacija

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai