2019-06-25, antradienis, 11:34.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Rankų lenkimo čempionatas Mero taurei laimėti

2018-08-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rankų lenkimo čempionatas Mero taurei laimėti

Šiltą ir gražią Žolinės popietę Karčemų kaime vyko įtemptas rankų lenkimo čempionatas. Sportininkus ir žiūrovus pasveikino Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė. Palinkėjo stiprybės, ryžto ir pergalių.

 

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis atvyko pasveikinti dalyvių, įteikė taures ir medalius. Meras džiaugėsi, kad į Radviliškio rajono atvyko tiek daug gabių ir perspektyvių sportininkų, linkėjo pergalių ir dar daugiau sportinių pasiekimų. Savivaldybės meras pasiūlė, kad šis renginys būtų tradicinis.

 

Po įtemptų kovų, trukusių net kelias valandas, paaiškėjo stipriausi rankų lenkikai. Moterų kategorijoje iki 65 kg Rita Juškevičienė užėmė 1 vietą, Gintarė Urbonavičiūtė – 2 vietą. Monika Šiltą ir gražią Žolinės popietę Karčemų kaime vyko įtemptas rankų lenkimo čempionatas. Sportininkus ir žiūrovus pasveikino Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė. Palinkėjo stiprybės, ryžto ir pergalių.

 

Vyrų iki 95 kg kategorijoje Povilas Barkauskas užėmė 1 vietą, Nedas Jokubauskas –2 vietą, Simonas Grinskis–3 vietą. Vyrų kategorija virš 95 kg laimėjo Styvas Musvicas 1 vietą, Janūrijus Musvicas– 2 vietą, Laimis Milkūnas–3 vietą.

 

Absoliučioje vyrų kategorijoje Povilas Barkauskas užėmė 1 vietą, Styvas Musvicas–2 vietą, Nedas Jokubauskas–3 vietą.

 

Absoliučioje moterų kategorijoje Ingrida Blinstrubienė užėmė 1vietą, Rita Juškevičienė–2 vietą, Gintarė Urbonavičiūtė–3 vietą. Čempionate teisėjavo Janūrijus Musvicas ir Vitalijus Survila.

 

Čempionate varžėsi net 35 sportininkai atvykę iš Kauno, Radviliškio, Pakruojo rajonų.

 

Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė dėkoja Radviliškio rajono savivaldybės merui už įsteigtus apdovanojimus, Radviliškio seniūnijos kultūros specialistui Kęstučiui Jakštui ir sporto metodistui Antanui Mažučiūnui už puikiai suorganizuotą renginį, Karčemų kaimo bendruomenei „Kaimynai“ už skanią košę ir gaivinančius gėrimus ir Nedui Jokubauskui už pagalbą organizuojant renginį.

 

Radviliškio seniūnijos informacija   

Radviliškio rajono savivaldybės nuotr.

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai