2018-06-21, ketvirtadienis, 17:19.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

. Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena - Gražinos pagrindinėje mokykloje

2017-09-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
. Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena - Gražinos pagrindinėje mokykloje

Jubiliejinius 2017–2018 mokslo metus (buvusi Radviliškio 5-oji vidurinė mokykla įkurta 1977 m.) Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė pradėjo mokyklos kieme sulaukusi pirmokų ir dešimtokų. Pakelta Lietuvos Respublikos vėliava, sugiedoti valstybės ir mokyklos himnai.

 

 

Į susirinkusius pirmiausia kreipėsi Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas. Sėkmingų mokslo metų palinkėjo Kazimieras Augulis, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, tėvų, mokinių atstovai. Bendruomenę daina ir šokiu pradžiugino Valerijos Jurgauskienės ir Artūro Miškinio vadovaujami šokėjai ir dainininkai.

 

 

Šventė tęsėsi aktų salėje bei kabinetuose. Į aktų salę susirinko dešimtokai ir pirmokai, jų tėvai, mokytojai. Mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas šį kartą kreipėsi į mažuosius gražinukus, kuriems kelias į žinių šalį tik prasideda, bei dešimtokus, kurie pavasarį atsisveikins su šia mokykla. Daug gražių ir šiltų žodžių mokiniams negailėjo nei svečias Kazimieras Augulis, nei mokytojos, bei tėveliai.

 

 

Pirmokėliai visus nudžiugino skambia dainele ir priesaikos žodžiais. Pasirinkę klasės raideles ir iš gerbiamo svečio Kazimiero Augulio gavę Lietuvos Respublikos pirmokų pasus, nuskubėjo į savo klases.

 

 

Dešimtokai, rinkdamiesi į pirmąją pamoką, neslėpė jaudulio, nes laukia įtempti mokslo metai, pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas, tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimas.

 

 

Visa Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė jubiliejinius mokslo metus pasitinka susitelkusi, pasiruošusi naujiems iššūkiams.

 

 

Gražinos pagrindinės mokyklos informacija

 

 


REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME STALIAUS DARBUS.

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?