2018-06-24, sekmadienis, 19:29.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Rugsėjo pirmosios šventė Radviliškyje

2017-09-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rugsėjo pirmosios šventė Radviliškyje

Pirmieji pageltę lapai ir lengvas lietus praneša mums, kad jau baigėsi vasara. Prasideda kitas etapas. Atėjo ruduo. Rugsėjo pirmoji – tai ne tik pirma rudens diena, bet ir naujų mokslo metų pradžia.

 

Šią dieną Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke buvo girdėti smagus vaikų juokas. Po rugsėjo pirmosios šventės mokyklose, vaikai skubėjo į miesto parką, o ten jų laukė daugybė pramogų. Nemokamas batutų parkas, kuriame galėjo šokinėti ir patys mažiausi bei didesni vaikai, koncertas, kuriame dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro dainavimo studija „Džia-Da“ (vad. Aurelija Meškauskienė) ir Radviliškio miesto kultūros centro teatro studija „ABC“ (vad. Rasa Atkočiūnienė). Vakare vaikai džiaugėsi įspūdingu putų šou ir šėlo diskotekoje.

 

Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotr.

 

 


REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME STALIAUS DARBUS.

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?