2019-05-25, šeštadienis, 06:42.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:57, leidžiasi 21:32, dienos ilgumas 16:35.

Saugią aplinką kuriame kartu

2018-12-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Saugią aplinką kuriame kartu

Paskutinę lapkričio savaitę Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcijos Saugaus eismo ir aplinkos apsaugos skyriaus atstovais suorganizavo prevencinę akciją, kurios metu Šeduvoje, Baisogaloje, Grinkiškyje, Šaukote, Kunigiškiuose ir Šiaulėnuose sutiktiems dviratininkams priminė pagrindinius reikalavimus, kalbėjo su gyventojais apie šviesą atspindinčių elementų segėjimą tamsiu paros metu,.

 

Sutikus gyventojus be atšvaito ar dviratininkus be šviesą atspindinčios liemenės, buvo padovanoti atšvaitai ar šviesą atspindinčios liemenės.

 

Policija primena, kad atšvaitą nešioti yra madinga ir protinga. Tik patys kuriame saugią aplinką, todėl rūpinkimės ne tik savimi, tačiau ir savo artimaisiais.

 

Lapkričio 28 d. Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai su policijos bičiuliu Amsiu Šaukoto seniūnijoje, Kunigiškių bendruomenės namuose įsikūrusiame vaikų dienos centre „Giliukai“ susirinkusiems vaikams surengė saugaus eismo pamoką. Pareigūnai priminė saugaus elgesio kelyje taisykles, atšvaito ir liemenės su šviesą atspindinčiais elementais segėjimo svarbą. Susitikimo metu vaikams už teisingai išspręstas užduotis policijos bičiulis Amsis dovanojo atšvaitus ir spalvinimo knygeles.

 

Policininkai aplankė ir pačius mažiausius - Šeduvos darželio vaikus. Šeduvos darželis turi gražias tradicijas nuo mažens vaikus mokyti saugaus eismo ir būti atsakingais eismo dalyviais, todėl kiekvienais metais pas čia ugdomus vaikus su patarimais ir dovanomis skuba apsilankyti ir policijos pareigūnai. Šeduvos darželinukai su Amsiu žaidė žaidimus, susijusius su saugiu eismu, atliko saugaus eismo užduotis. Baigiantis pamokėlei, vaikams policijos bičiulis Amsis įteikė atminimo dovanėles ir paragino būti pavyzdingais pėsčiaisiais.

 

Šiaulių AVPK inf. 

Contact form

Šios dienos vardadieniai