2018-06-24, sekmadienis, 19:30.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Šaukoto miestelio šventė

2017-08-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šaukoto miestelio šventė

Rugpjūčio 19–20 d. Šaukote vyko Šv. Roko atlaidai-miestelio šventė. Šiemet šventė buvo skirta ne tik Šaukoto miesteliui, bet ir Radviliškio miestui, mininčiam 450 metų jubiliejų. Dar šventės išvakarėse Vaikų dienos centro vaikai kartu su mokytojomis papuošė miestelio centrą 450 baltos, juodos ir geltonos spalvų vėjo malūnėlių bei gyvų gėlių kilimais. Radviliškio miesto šventei taip pat buvo skirtas rugpjūčio 11 dieną vykęs dviračių žygis Šaukotas–Tytuvėnai–Šaukotas.

 

Miestelio šventė prasidėjo rugpjūčio 19 dienos rytą žvejų varžybomis prie Šaukoto tvenkinio. Žvejoti susirinko net 14 žvejų. Nugalėtojai išaiškinti sveriant sugautą laimikį. Pirmą vietą ir prizą iškovojo Tomas Šimkus (1,93 kg.), antroji atiteko Mantui Vyšniauskui (1,92 kg.), trečiąją iškovojo Aidas Ramoška (1,89kg.). Po žvejybos visi vaišinosi Šaukoto kultūros namų moterų išvirta koše bei karšta arbata. Pasistiprinę visi rinkosi stebėti paplūdimio tinklinio varžybų. Jose dalyvavo 4 komandos. Po intensyvios kovos pirmąją vietą iškovojo „Šiaulėnų“ komanda, antroji vieta atiteko komandai „Transas“, tretieji liko „Sulinkiai“. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir Šaukoto seniūno padėkos raštais. Vakare šaukotiškiai ir miestelio svečiai rinkosi į gegužinę, kurioje linksminosi, šoko, dalyvavo įvairiuose žaidimuose ir atrakcijose iki pat paryčių.

 

Sekmadienį Regimantas Motiečius miestelio gatvėmis vežiojo kultūros namų saviveiklininkus, kurie savo dainomis kvietė visus į šventę. 13 val. Šaukoto Švč. Trejybės bažnyčioje prasidėjo Šv. Mišios, kurias aukojo Pociūnėlių ir Palonų klebonas Kęstutis Švabinskas ir Šaukoto bei Šiaulėnų klebonas Jonas Bagdonas. Po mišių visi sugužėjo į kultūros namus, vyko šventinis minėjimas ir gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkų pagerbimas. Šaukotiškius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, po jo sveikinimo žodį tarė Šaukoto seniūnas Vidmantas Tamošiūnas. Jis pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė vis gražėjančia seniūnijos aplinka, padėkojo gražiai besitvarkančių sodybų šeimininkams už kuriamą ir puoselėjamą grožį.

 

Už pavyzdingai tvarkomas sodybas buvo apdovanoti Elena ir Kazimieras Šimkai, Vaida Petraitienė ir Renatas Jovaišas bei Pievų gatvės Nr. 23 daugiabučio namo gyventojai. Už pavyzdingai tvarkomą vienkiemį – Aušra ir Bronius Nekrošiai. Už kruopščiai tvarkomas sodybas apdovanoti Danutė ir Vaclovas Urbonai, Nijolė ir Jonas Legeckiai, Žydrūnė ir Alvydas Daugalai. Už gražiai prižiūrimas sodybas apdovanoti Gitana ir Egidijus Ivinskai, Vitalija ir Albinas Augusčiai, Gitana ir Aušridas Kuokštos, Danguolė ir Antanas Buivydai. Už atnaujintą sodybos aplinką apdovanoti Violeta Vengrienė ir Valdemaras Čižauskas bei Genė Rekštienė. Už originalius sodybos puošybos elementus apdovanoti Renata ir Arūnas Kanovai, už naujam gyvenimui atkurtą sodybą – Jurgita ir Antanas Stasiulaičiai. Už gražiausius gėlynus apdovanojimai įteikti Zitai Taparauskienei, Onai Ačienei, Reginai ir Petrui Daujotams, Rasai ir Gintautui Buračams. Visiems apdovanotiesiems skambėjo Radviliškio liaudiškos muzikos kapelos „Seni pažįstami“ atliekamos dainos.

 

Ieva Petrašiūnaitė

 


REKLAMA


 

MUZIKANTAS NEPAKARTOJAMAI JŪSŲ ŠVENTEI 

 

PROFESIONALUS MUZIKANTAS, DAINŲ AUTORIUS, PARAŠĘS NE VIENĄ ŽINOMĄ ŠLAGERĮ LIETUVIŠKAJAI POPŽVAIGŽDEI V.KATUNSKYTEI,   IR VAKARO VEDANČIOJI PADARYS JŪSŲ ŠVENTĘ LINKSMĄ, SMAGIĄ IR NEPAKARTOJAMĄ . GALINGA APARATŪRA IR ŠVIESOS EFEKTAI: VISKAS KO REIKIA VAKARUI – MUZIKA IR JAUNAM,  IR VYRESNIEMS, SMAGŪS KONKURSAI, UŽSTALĖS DAINOS.

Tel. +37061546442

 

 

Rima 2017-05-01 10:06

Labai dėkojame Jums už šauniai pravestą vakarą, žaidimus,muziką,linkime ir toliau taip linksminti,sėkmės Jums.

Janina 2017-06-14 14:33

Dėkojame už puikiai pravestą gimtadienį. Likome patenkinti vakaro muzika ir žaidimais. Ačiū.

Renata 2017-06-16 12:41

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai pravestą vakarą ir nuotaikingą muziką! Esate šaunūs, tad linkime kuo didesnio pasisekimo tolimesniuose darbuose. 

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?