2020-07-08, trečiadienis, 17:30.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:56.

Šeduvos gimnazijoje apsilankė Panevėžio beglobių gyvūnų organizacijos „Puma“ darbuotojai

2019-01-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeduvos gimnazijoje apsilankė Panevėžio beglobių gyvūnų organizacijos „Puma“ darbuotojai

Pas Šeduvos gimnazijos pradinukus svečiavosi Panevėžio VŠĮ beglobių gyvūnų organizacijos ,,Puma“ darbuotojos su keliais keturkojais globotiniais. Šio susitikimo visi labai laukė ir jam ruošėsi. Jį, dar gruodžio mėnesį, iniciavo Šeduvos gimnazijos mokinių prezidentė Aleksandra Mamonaitė.

 

Visą gruodžio mėnesį pradinukai, paraginti savo mokytojų, padedami savo tėvelių, į klases nešė kačių maistą, kraiką, žaisliukus, palutes, pledukus. Surinktų dovanų kiekis pradžiugino Panevėžio beglobių gyvūnų organizacijos ,,Puma“ direktorę Vilmą Jakštienę.

 

Susitikimo - dovanų įteikimo metu ji vaikams papasakojo apie organizacijos veiklą, o svarbiausia – supažindino su atsivežtų į šį susitikimą gyvūnų patekimo į prieglaudą istorijas, kurios mažuosius gimnazistus labai sujaudino.

 

Kartu su viešniomis iš Panevėžio atvyko ir šeduvietė, gyvūnų gelbėtoja iš Pakruojo komunalinio punkto Sandra Ovčinikovienė. Ji vaikams papasakojo, kad pagrindinis jos darbas yra gelbėti kačiukus ir šuniukus, kurie patenka į šią tarnybą, nes laiko tam ji turi tik 14 dienų. Moteris pasidžiaugė, kad visiems, ištrauktiems iš mirties nagų gyvūnams, pavyksta surasti mylinčius šeimininkus. Susitikimo pabaigoje išsipildė didžiausias vaikų noras - galimybė paglostyti kačiukus ir šuniuką, su jais nusifotografuoti, pabendrauti.

 

Už suneštas dovanas beglobiams gyvūnams vaikams padėkojo ne tik ,,Pumos“ darbuotojos, bet ir mokinių prezidentė Aleksandra, kuri prižadėjo padovanoti jiems Linksmadienį...

 

Šeduvos gimnazijos pradinukai įrodė, kad ne tik žodžiais, bet ir darbais myli gyvūnus...

 

Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai