2018-06-21, ketvirtadienis, 17:16.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Šeduvos globos namų komanda Dotnuvoje varžėsi hel-pongo varžybose

2017-08-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeduvos globos namų komanda Dotnuvoje varžėsi hel-pongo varžybose

Šeduvos globos namų gyventojai ir socialinė darbuotoja, subūrę komandą, dalyvavo Kėdainių rajone, Dotnuvos slaugos namuose organizuotose Lietuvos socialinių globos įstaigų komandinėse  „HEL-PONGO“ varžybose. Seimo narys Darius Kaminskas pasveikino varžybų dalyvius ir išreiškė viltį, kad tokios šventės socialinių globos įstaigų gyventojams tampa džiugia pramoga, o pačioms įstaigoms – galimybe sutvirtinti bendrystę.

 

Į Lietuvos socialinių globos įstaigų komandines „HEL-PONGO“ varžybas atvažiavo šešios komandos: trys – iš Kėdainių rajono, po vieną – iš Anykščių, Biržų ir Šeduvos. Čempionų taurę ir pirmąją vietą iškovojo Šėtos socialinis ir ugdymo centras, antrą – Kėdainių socialinės globos namai Šlapaberžėje, o varžybų šeimininkams – Dotnuvos slaugos namams, atiteko trečia vieta. Pagrindinį prizą – dviratį, pirmosios vietos nugalėtojams įsteigė krašto verslininkas Ruslanas Linevas. Dovanų taip pat įteikė ir su Dotnuvos slaugos namais nuolat bendradarbiaujantis labdaros ir paramos fondas „Viltis–Vikonda“.

 

Apdovanoti ir vyriausias bei jauniausias varžybų dalyviai. Vyriausiam – dotnuviškiui Juozui Knizikevičiui 89-eri, jauniausiam hel-pongo entuziastui anykštėnui – 25-eri.

 

manoradviliskis inf.

Šeduvos globos namų nuotr.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?