2020-09-19, šeštadienis, 05:18.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:00, leidžiasi 19:22, dienos ilgumas 12:21.

Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai ERASMUS+ projekto mokymuose Prancūzijoje

2017-12-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai ERASMUS+ projekto mokymuose Prancūzijoje

2017-2019 metais Šeduvos lopšelis- darželis  vykdo Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą „Le développement des compétences à travers un travail axé sur les projets“ („Ugdymo kompetencijų tobulinimas per projektinę veiklą“).

 

Susitikimas su Louvres Institut Paul Ricoeur mokyklos direktore

 

Lapkričio 12-18 dienomis Šeduvos  lopšelio–darželio meninio ugdymo mokytoja  Vilma Digimienė, direktorė Daiva Staškūnienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė lankėsi Prancūzijos Louvres mieste. Vizitas vyko pagal projekto Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą „Le développement des compétences à travers un travail axé sur les projets“ („Ugdymo kompetencijų tobulinimas per projektinę veiklą“).

 

Projekto partnerių mokymų užsiėmimas

 

Vizito metu susitiko penkių šalių projekto dalyviai iš Italijos, Bulgarijos, Lietuvos, Portugalijos ir Prancūzijos. Tai ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir pradinių mokyklų pirmasis projekto mokymų susitikimas. Susitikimo metu aplankyta Louvres Institut Paul Ricoeur mokykla, susipažinta su jos aplinka, stebėtos atviros veiklos, susipažinta su Prancūzijos švietimo sistema, aptarti  projekto vykdymo etapai bei detalizuotos ir tikslintos tolimesnės projekto veiklos. Prancūzų mokytojai pristatė mokymo priemones, vykdomą projektinę veiklą. Ypač sudomino jų inicijuotas ir įgyvendinamas projektas „Medžiai“. Prie šio projekto sutarė prisijungti visų šalių projekto dalyvės, aptarti tikslai, uždaviniai, metodai, būdai ir laikas. Šio projekto metu visos šalys panaudodamos savo patirtis, stengsis kuo efektyviau panaudoti ugdomąsias kompetencijas, įgyvendins pasirinktus projektus. Kompetencijų ugdymas per projektinę veiklą – tai stebėjimu, tyrinėjimu pagrįstas metodas, juo grindžiamas aktyvus ir ilgalaikis mokymasis. Mūsų lopšelio-darželio  pedagogėms buvo naudinga susipažinti su projektinės veiklos rezultatais, jų pristatymo būdais mokyklos bendruomenei. Visus sužavėjo Ispanijos pedagogų pristatytas projektas „Verslas mūsų mokykloje“. Tai puikus pavyzdys glaudaus visos miesto bendruomenės bendradarbiavimo. Vaikai per žaidimą supažindinami su verslo pagrindais, ugdoma jų atsakomybė, skatinamas kūrybiškas požiūris į darbinę veiklą. Dalyvaudamos šiuose mokymuose mūsų pedagogės pasidžiaugė, kad jau ne pirmi metai ir mūsų įstaigoje pedagogai ugdo įvairias kompetencijas per projektinę veiklą.

 

Prie Louvres Institut Paul Ricoeur mokyklos

 

Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai įgyvendina jau trečią tarptautinį projektą ir dalyvaudami tarptautiniuose mobilumuose įgyja neįkainuojamą patirtį, kurią pritaiko savo kasdieniame darbe. 

 

 Šeduvos lopšelio-darželio informacija

 


REKLAMA


 

Kompiuterių ūkio priežiūra ir remontas

 

 

 

 

Skubus kompiuterių remontas Šiaulių apskrityje. Kompiuterių ūkio priežiūra įmonėse. Prekyba visa kompiuterine įranga. Spausdintuvų remontas, kasečių pildymas bei prekyba. Atvykstame į įmonę ar namus. Radviliškis. Tel. 8 615 66377

 


REKLAMA


 

 

Kviečia apsilankyti atsinaujinęs autoservisas Radviliškyje

 

 

 

Autoservise atliekamasvažiuoklės, stabžių,  variklių, duslintuvų ir kitas būtinas remontas. Teikiamos kompiuterinės diagnostikos paslaugos. Atliekami suvirinimo darbai. Montuojamos ir balansuojamos padangos.

 

Paslaugų kainos prieinamos, daromos nuolaidos, priimami užsakymai. Tel: 867570260, 864715326.

 

Adresas: Radmės g. 4b,Radviliškis (prie tech. apžiūros centro )

 


 

REKLAMA


 

 

SVEIKATINIMO ir GROŽIO PROCEDŪROS RADVILIŠKYJE

 

 

Sveikatinimo programos suomiškoje saunoje. Įvairių rūšių masažai: (Klasikinis, Vaikų, Aromaterapinis, Medaus). Veido masažas ir kaukės su moliu. Kūno puoselėjimo ir stangrinimo procedūros. Pilingas suomiškoje saunoje. SPA dienos ritualai. SPA dviems/jaunavedžiams. Galima užsakyti DOVANŲ KUPONĄ, procedūrų kursą.

 

Platesnė informacija tel: 860928752. Daugiau informacijos čia.

Būtina išankstinė rezervacija

DARBO LAIKAS: I-VII – 10val.-17.30val. 

 


REKLAMA


 

Jautiena, aviena ir ėriena – į namus pristatome nemokamai

 

   

 

Parduodu šviežią avieną (3 eur/kg) ir ėrieną (5 eur/kg). Skerdiena su kaulu. Avies skerdiena – 17-28 kg, ėrienos – iki 15 kg. Taip pat parduodu jautienos skerdieną:  file – 17 eur/kg,  kumpis ir nugarinė – 5,50 eur/kg, mentė  ir sprandinė – 5 eur/kg, šonkauliukai pjaustyti juostomis – 3,20 eur/kg.  Galimas smulkinimas pagal susitarimą.

Skerdiena parduodama kavinėms, barams, prekyvietėms ir privatiems asmenims. Pristatome.

 

Avys skerdžiamos užsisakius. Tel. 8 645 31011

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai