2019-03-21, ketvirtadienis, 18:28.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės dalyvavo tarptautinio projekto mokymuose Bulgarijoje

2018-03-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės dalyvavo tarptautinio projekto mokymuose Bulgarijoje

Šeduvos lopšelis-darželis vykdo Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą „Le développement des compétences à travers un travail axé sur les projets“ („Ugdymo kompetencijų tobulinimas per projektinę veiklą“).

 

Kovo 5 - 9 dienomis Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės Kristina Vasiliauskienė, Roma Skestenienė ir projekto koordinatorė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Aldona Jurelevičienė vyko į tarptautinius mokymus Bulgarijoje. Tai antrasis projekto partnerių susitikimas Vracos mieste pradinėje St Sofronii Vrachanski mokykloje. Mokymų metu pedagogai iš Prancūzijos, Italijos, Portugalijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Lietuvos dalinosi gerąja patirtimi ugdant ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikus.

 

 

Bulgarijos pedagogai pristatė ir supažindino su internetiniais projektų kūrimo įrankiais, skaitmeninėmis priemonėmis bei inovatyviais ugdymo(si) metodais. Stebėjome tokių programų panaudojimo galimybes kaip „Storyjumper“, „Kahood“, „Quizzez“, „Plikers“. Kai kurias programėles jau naudoja mūsų pedagogės, o su kai kuriomis susipažino pirmą kartą. Visus sužavėjo programa „Plikers”, kurios pagalbą tuoj pat atlikome mokymų refleksiją atsakydami į testo klausimus.

 

 

Bulgarijos lopšelio-darželio pedagogės pristatė internetinių technologijų panaudojimo galimybes ugdymo procese. Savo pranešimuose-pristatymuose jos pasakojo apie atliktus tyrimus ir dalijosi jų teigiamomis išvadomis. Vėliau stebėjome ugdomąsias veiklas kuriose naudojamos įvairios skaitmeninės technologijos. Pastebėjome, kad vaikams patinka dirbti su planšetėmis bei interaktyviomis lentomis.

 

 

Pedagogai iš Italijos dalinosi patirtimi, kaip ugdymo procese naudoti „Padlet“ programą. Tai nemokamas internetinis įrankis ir programėlė (iOS), kuri suteikia internetinę erdvę mūsų idėjų, minčių ar kito turinio mainams bei publikavimui. Ši programa labai naudinga vykdant tarptautinius projektus kada reikia dalintis didesnės apimties įvairia medžiaga.

 

 

Ispanijos pedagogai dalinosi patirtimi, kaip naudojama internetinė programa „Tondoo“. Jie atsivežė pavyzdžių jau sukurtų su šia programėle. Tai trumpų pasakojimų knygelės, komiksai.

 

Visi programų pristatytojai akcentavo, kad tikslingai panaudojamos jos lavina vaikų vaizduotę, padeda sudominti, didina motyvacija ugdymo(si) procesu.

 

Mokymų metu mūsų pedagogės tobulino prancūzų kalbos įgūdžius, susipažino su Bulgarijos švietimo sistema, kurią pristatė Vratsos miesto savivaldybės švietimo skyriaus vedėja.

 

Lankydamosios darželyje domėjosi lauko edukacininėmis erdvėmis, jų panaudojimo galimybėmis ugdymo procese. Grįžo namo įgyję patirties kaip galima inovatyviau bei kūrybiškiau organizuoti ugdymos(si) procesą.

 

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai