2019-01-21, pirmadienis, 22:26.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:25, leidžiasi 16:32, dienos ilgumas 8:7.

Seime – Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių kūrybos darbų paroda „Gamta mano akimis"

2018-05-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Seime – Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių kūrybos darbų paroda „Gamta mano akimis"

Gegužės 17 d., ketvirtadienį, 14 val. Europos informacijos biure (Seimo III rūmai) vyks Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių kūrybos darbų parodos „Gamta mano akimis" pristatymas.

 

Parodą atvers Seimo narys, parodos iniciatorius prof. Vytautas Juozapaitis, renginyje dalyvaus Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Saliamorienė, parodos autoriai.

 

Parodos „Gamta mano akimis" tikslas - skatinti vaikų įsijautimą į gamtą, savitos mąstysenos užgimimą ir formavimą, vaikų kūrybiškumo ir novatoriškumo žadinimą. Mokiniams buvo suteikta galimybė rinktis kūrinių tematiką: gyvūnai, augalai, vanduo, peizažas, metų laikai ir kt. Darbus mokiniai sukūrė pasirinkta atlikimo technika: pieštuku, akvarele ir anglimi. Parodos kūrėjai - 13-16 metų Alksniupių pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie savo pajautą ir bendravimo su juos supančia gamta išraišką su meile perkėlė į savo kūrybinius dailės darbus.

 

„Gamta - dvasinio tobulėjimo šaltinis ir neišsemiama tema saviraiškai. Piešdami gamtą, mokiniai tarsi bendrauja su ja, pajaučia jos grožį, dvasinę stiprybę", - sako parodos organizatoriai.

 

Pristatydami savo kūrinius alksniupiečiai kviečia kiekvieną iš mūsų pratęsti kelionę gamtos grožio keliu savo akimis kasdienybėje, įžvelgti bei atrasti nepaprastą gamtos grožį čia ir dabar.

 

Daugiau informacijos apie parodą:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio padėjėja Justina Kirnienė

Tel. (8 5) 239 6559, el. p. justina.kirniene@lrs.lt

 

ELTA

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?