2019-05-27, pirmadienis, 14:19.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:35, dienos ilgumas 16:40.

Šeimos savaitė Šeduvoje

2018-11-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeimos savaitė Šeduvoje

Tradiciniu renginiu tapo Šeimos savaitė Šeduvos bibliotekoje, kurios metu rengiamos įvairios veiklos vaikams ir suaugusiesiems. Bibliotekoje galima ne tik skaityti knygas, naudotis internetu, bet ir maloniai leisti laisvalaikį su šeima.

 

Šiais metais Šeimos savaitės metu vyko stalo žaidimų vakarėliai, kuriuose buvo žaidžiama šaškėmis, šachmatais, kitais stalo žaidimais. Taip pat vyko užsiėmimai su tautodailininke Aurelija Norvaišiene.

 

Užsiėmimuose dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikai ir jų tėveliai su pedagoge Roma Skesteniene. Tautodailininkė pakvietė visus, didelius ir mažus, į edukacinę pamokėlę „Juostų pynimas“. Tai puiki bendravimo ir bendradarbiavimo forma. Vaikai, sėdėdami tėveliams ant kelių, kartu pynė savo draugystės apyrankes. Visi labai džiaugėsi, kad bibliotekoje galima ne tik paskaityti, bet ir užsiimti malone kūrybine veikla visai šeimai.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

Tautodailininke Aurelija Norvaišiene pakvietė visus, didelius ir mažus, į edukacinę pamokėlę „Juostų pynimas“.

 

Užsiėmimuose dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikai ir jų tėveliai su pedagoge Roma Skesteniene.

 

Šeimos savaitės Šeduvos bibliotekoje dalyviai žaidė stalo žaidimus.

Contact form

Šios dienos vardadieniai