2018-12-16, sekmadienis, 10:10.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:36, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:13.

Šeimų varžytuvės „Šauniausia sportuojanti šeima“

2018-11-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeimų varžytuvės „Šauniausia sportuojanti šeima“

Į lopšelį – darželį ,,Žvaigždutė“ sugužėjo didelis būrys tėčių ir mamų. Auklėtojų metodininkių, sveiko gyvenimo būdo propaguotojų Jolantos Bučinskytės ir Rolandos Šilianskienės bei Radviliškio visuomenės sveikatos biuro specialistės Ritos Tamošiūnaitės  iniciatyva vyko šeimų varžytuvės „Šauniausia sportuojanti šeima“. Renginio tikslas –  kuo daugiau vaikų šeimų įtraukti į aktyvų sportą, sveiką gyvenseną,  gerą laisvalaikio praleidimą ir pajusti  bendradarbiavimo džiaugsmą su kitomis   šeimomis. Labai smagu buvo matyti didžiulį būrį atvykusių tėčių,  mamų ir netgi sesučių. Visus dalyvius pasveikino ir palinkėjo sėkmės lopšelio-darželio direktorė Regina Ivanauskaitė.

 

Varžytuvės vyko labai entuziastingai ir linksmai. Estafetės pagal vaikų amžių sekė viena po kitos, o ryžtas ir užsidegimas liejosi per kraštus, nes suaugusiuosius palaikė mažieji, o mažuosius energingai ragino suaugusieji. Smagi ir turininga valanda prabėgo nepastebimai. Visos šeimos buvo apdovanotos padėkos raštais ir sveikuoliškomis dovanėlėmis, o pradėtos įdiegti olimpinės idėjos, vertybės ir principai jau liko kiekvieno širdyje. Sportavimo virusas toliau sklinda po visą darželio bendruomenę.

 

VSPS Rita Tamošiūnaitė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?