2019-03-20, trečiadienis, 02:49.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Senatvė – ne liga, sportas – sveikata

2018-06-19, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Senatvė – ne liga, sportas – sveikata

Saulėtą šeštadienio rytą trofėjinio garvežio, pašviesėjusio žvirblio ir žirgo iš Radviliškio miesto herbo paskatinti Radviliškio TAU senjorai išvyko į Mažeikius. Ten vyko Nacionalinė TAU III universiada, kurios devizas – „Sportuojantys žmonės – sveika Lietuva“.

 

Radviliškio komanda ir grupė lydinčiųjų, pasipuošusių geltonais marškinėliais (derėjo prie Radviliškio rajono vėliavos),  nusiteikė būti aktyviais ir nuotaikingais dalyviais.

 

 

Universiadoje dalyvavo 19 TAU komandų iš visos Lietuvos. Komandos po du asmenis varžėsi 8-ose sporto šakose: šachmatai, šaškės, smiginis, stalo tenisas, krepšinis (baudų metimas), šaudymas, helpongas, boulingas. Vienas dalyvis galėjo dalyvauti tik vienoje rungtyje, o komandoje turėjo būti viena moteris ir vienas vyras.

 

 

Spartakiadoje susirinko apie 500 dalyvių ir palaikančiųjų. Iš miesto centro ilga eisena, lydima muzikos, dainuodama, skanduodama savo šūkius atžygiavo į parką, čia vyko šventės atidarymas. Komandos pristatė, vietiniai organizavo koncertą, supažindino su vadovais ir varžybų teisėjais.

 

 

Komandos išsiskirstė į varžybų vietas ir prasidėjo atkaklios kovos už rezultatus. Radviliškio senjorai dalyvavo visuose sporto šakose ir stengėsi pagal savo jėgas tiek 80-mečiai, tiek jaunesni, 60-mečiai. O mažiau jaudintis ir optimistiškai į viską žiūrėti padėjo komandų palaikytojai. Rezultatai – patys įvairiausi. Didžioji pusė savo surinktais taškais pateko į dešimtuką: dvi penktos vietos, kelios tolimesnės, o Edvardas Andrušaitis buvo antras smiginio rungtyje ir apdovanotas sidabro medaliu.

 

Karštis, žinoma, nebuvo talkininkas, bet nuotaikos negadino, ir šventė baigėsi be nuotykių. Tai parodė dainos, o važiuojant į namus ir sustojus gražioje aikštelėje – laukinių gėlių puokštės visiems varžybų taškus rinkusiems ir eisenos apipavidalintojai.

 

Danguolė Dabašinskienė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai