2018-07-21, šeštadienis, 06:51.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:11, leidžiasi 21:36, dienos ilgumas 16:25.

„Sidabro gijai“ Baisogaloje – penkeri metai

2017-07-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Sidabro gijai“ Baisogaloje – penkeri metai

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis lankėsi Baisogaloje, kur atnaujintuose  Baisogalos kultūros namuose 5 metų veiklos jubiliejų šventė Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Baisogalos skyrius „Sidabro gija“.

 

Šia gražia proga  Baisogalos  ir aplinkinių seniūnijų senjorus  taip pat sveikino LR Seimo nariai Algirdas Butkevičius, Aurimas Gaidžiūnas, Lietuvos pagyvenusiųjų žmonių asociacijos vadovė Grasilda Makarevičienė, Baisogalos bendruomenės atstovai, kiti šventės  svečiai. Visi jie džiaugėsi, kad senjorai veiklūs ir aktyvūs, kad prisideda ir patys organizuoja įvairias šventes, pasisėdėjimus, kad  neužsidaro tarp keturių sienų, kad dalijasi patirtimi su jaunimu.

 

Baisogalos veiklių ir žingeidžių pagyvenusių žmonių sambūriui vadovaujanti Ona Švedienė padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui bei visai jo komandai už nuoširdų bendradarbiavimą, nuolatinę pagalbą rajono senjorams. Padėkų už paramą ir palaikymą sulaukė ir LR Seimo nariai bei visi šventėje dalyvavę svečiai.

 

Daugiau nuotraukų galima pamatyti čia.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Arvydo Žaromskio nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?