2019-03-21, ketvirtadienis, 18:00.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Šimtmečio proga – geras darbas Lietuvai

2018-04-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šimtmečio proga – geras darbas Lietuvai

Šiais metais švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Ta proga daugelis stengiasi ką nors padovanoti savo tėvynei. Beinoravos bibliotekos jaunieji bičiuliai vieningai nusprendė, kad geriausia dovana Lietuvai – padarytas geras darbas. Balandžio 6 d. būrys jaunųjų Beinoravos bibliotekos lankytojų, lydimi bibliotekininkės Rimos Lukoševičiūtės ir Sidabravo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojos Emilijos Bieliūnienės, vyko į Šiaulių gyvūnų globos namus. Vaikai gyvūnėliams paruošė lauktuvių – vežė maisto tiems, kurie negali pasirūpinti savimi, kurių mažytės širdelės patyrė išdavystę ir skriaudą, kurie laukia visų dėmesio ir meilės.

 

Beinoraviečius šiltai pasitiko Šiaulių gyvūnų globos namų darbuotojas, kuris vaikus supažindino su kiekvienu šių namų gyventoju, trumpai pasakojo jų atsiradimo prieglaudoje istorijas. Labiausiai vaikus sujaudino sunkiai sergančių šunelių istorijos. Vaikai labai džiaugėsi galėdami prisidėti prie vieno iš jų gydymo – šunelio Lašelio gydymui bus skirti vaikų ir nuolatinių Beinoravos bibliotekos rėmėjų paaukoti pinigėliai.

 

Pabendravę ir pažaidę su draugiškai nusiteikusiais gyvūnėliais, skaudančiomis širdelėmis vaikai paliko Šiaulių globos namus, tačiau prisiekė, jog dar ne kartą ten sugrįš.

 

Beinoravos bibliotekos jaunieji bičiuliai iš visos širdies dėkojo Šiaulių gyvūnų globos namų vadovei ir darbuotojams už jų dovanojamą didžiulį rūpestį ir šilumą likimo nuskriaustiems gyvūnėliams. Šiaulių gyvūnų globos namuose keturkojams suteiktos ne tik puikios gyvenimo sąlygos, bet ir profesionali bei rūpestinga priežiūra.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

Beinoravos bibliotekos jaunieji bičiuliai aplankė Šiaulių gyvūnų globos namus.

 

Akimirksniu užsimezgusi draugystė.

 

Beinoraviečių lauktuvės keturkojams bičiuliams.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai