2018-07-21, šeštadienis, 06:49.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:11, leidžiasi 21:36, dienos ilgumas 16:25.

Šimto metų jubiliejaus proga pasveikinta Radviliškio miesto gyventoja Stasė Adomaitienė

2017-08-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šimto metų jubiliejaus proga pasveikinta  Radviliškio miesto gyventoja  Stasė Adomaitienė

Stasė Adomaitienė gimė 1917 m. rugpjūčio 21 d. Radviliškio rajone Minaičių kaime. Nuo 1953 metų gyvena Radviliškio mieste. Dirbo Linkaičių artilerijos dirbtuvėse, vėliau – 20 metų dirbo tuomet Radviliškyje veikusiame „Kovo 8-osios“ kojinių fabrike. Kartu su vyru užaugino dvi dukras ir sūnų. Šiuo metu jau džiaugiasi keturiais anūkais, septyniais proanūkiais ir šiomis dienomis ką tik gimusia proproanūke.

 

Senolė yra gana guvi, dar savo sveikata nesiskundžianti, rimtų ligų ir neturėjusi. Komunikabili, naudojasi mobiliuoju telefonu, kaip ji pati sako, dar net ir akinių jai nereikia.

 

Paklausus šimtametės, kur slypi ilgaamžiškumo paslaptis, ji atsako, kad „reikia kuo daugiau judėti ir dirbti, dirbti...“. Gyvendama nuosavame name, ji sutvarko aplinką, nuravi darželius. O iš valgių – labiausiai mėgo ir valgė lietuviškus lašinius.

 

Jubiliejaus proga senolei linkėjo sveikatos bei stiprybės Ir gausus būrys artimųjų.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA 


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?