2019-03-21, ketvirtadienis, 17:39.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Spalvinga sveikatos ugdymo diena Pociūnėliuose

2018-04-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Spalvinga sveikatos ugdymo diena Pociūnėliuose

Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje balandžio 9-ąją surengta Sveikatos ugdymo diena. Įdomi ir įvairi veikla laukė dalyvių ne tik mokykloje, bet ir kitoje aplinkoje!

 

Dienos renginiuose aktyviai dalyvavo ikimokyklinukai bei pradinukai. Ikimokyklinukams ypač patiko sportuoti pagal muzikinį kūrinį ,,Piratų mankšta” kartu su auklėtoja Aušra Sadzevičiene ir jos padėjėja Jūrate Bilevičiene. Pradinukams be galo didelį įspūdį paliko išvyka į Baisogalos mokyklos – darželio baseiną.

 

 

Vaikai taip pat rašė rašinį „Judėk su dviratuku”, konstravo iš atliekų „Sporto klubą”, piešė piešinius ,,Mano mėgstamiausia sporto šaka” ir „Ateities sportas”, surengė kūrybinių darbų parodą. Su pradinukais kartu dirbo mokytojai Jurgita Goscevičienė, Audronė Macijauskienė, Danguolė Kavaliauskienė, Giedrė Petrėtienė, Darius Kilys.

 

 

5-10 klasių mokiniams surengta nemažai sporto varžybų. Visi norintys galėjo išbandyti jėgas susitikę prie šaškių lentų, mėtydami į taikinį strėlytes, šaudydami iš orinio šautuvo, žaisdami krepšinį „3 x 3”, mesdami tritaškius. Šaškėmis geriausiai žaidė penktokė Faustėja Ivanovaitė (I vieta), aštuntokas Lukas Kirjanovas (II vieta) ir septintokė Monika Rutkauskaitė (III vieta). Strėlytes į taikinį iš berniukų taikliausiai mėtė devintokai Lukas Bielinskas (I vieta), Donatas Ivanovas (II vieta), Oskaras Praščius (III vieta). Iš mergaičių taikliausios buvo aštuntokė Ugnė Važgauskaitė (I vieta), dešimtokės Gabrielė Važgauskaitė (II vieta) ir Fausta Turskytė (III vieta). Iš orinio šautuvo taikliausiai šaudė dešimtokas Ričardas Praščius, antra buvo jo bendraklasė Loreta Novogrodskytė, o trečias – septintokas Lukas Ivanovas. Krepšinį „3x3” laimėjo dešimtokai, antri – devintokai, treti – septintokai. Metant tritaškius sėkmė lydėjo aštuntoką Luką Kirjanovą (I vieta), devintoką Oskarą Praščių (II vieta) ir dešimtoką Ričardą Praščių (III vieta).

 

 

Be sporto varžybų, vaikams pasiūlyta ir kitų veiklų. Aštuntokai ėjo pasivaikščioti po Pociūnėlių miestelį. Smagu buvo eiti miestelio gatvėmis, pasišnekučiuoti, stebėti aplinką. Penktokai ir pusė klasės devintokų pėsčiomis keliavo iki Liaudės upės užtvankos. Vaikai grožėjosi bundančia pavasario gamta, kvėpavo grynu oru, pabėgiojo upės pakrante, stiprybės sėmėsi apkabindami daugiakamienę liepą, augančią prie upės. Prieš išvyką ir grįžę iš jos, keliautojai vaišinosi naminių žolelių arbata su medumi, džiūvėsėliais su džiovintais vaisiais.

 

Kartu su 5-10 klasių mokiniais dirbo mokytojai Saulius Čepaitis, Darius Kilys, Roma Buivydienė, Ona Gailiūnienė, Aldona Maračauskienė, Galina Zyuba, Bronius Poškevičius. Sveikatos dieną, skirtą sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui paminėti, mūsų mokykloje pedagogai organizavo taip, kad vaikai daugiau judėtų, patirtų teigiamų emocijų, vadinasi,  augtų fiziškai bei dvasiškai stipresni ir sveikesni.

 

 

Roma Buivydienė,

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai