2020-06-03, trečiadienis, 00:01.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:45, dienos ilgumas 16:58.

„ŠSPC-Radviliškis" iškovojo „Splius" taurę

2018-10-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„ŠSPC-Radviliškis" iškovojo „Splius" taurę

Baigėsi dar gegužės mėnesį startavusios LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius" taurei laimėti. Šiemet pirmenybėse intrigos dėl čempionų vardo didelės nebuvo, nes nuo pat pirmųjų turų į priekį išsiveržė ir pozicijų iki pat pirmenybių galo neužleido „ŠSPC-Radviliškis".

 

Radviliškiečiai per sužaistas 16 rungtynių, net 14 kartų aikštę paliko įveikę varžovus ir du kartus sužaidė lygiosiomis - pirmajame rate lygiosiomis 2:2 išsiskyrė su FK „Akmanė"-SC , o antrajame rate radviliškiečiams pasipriešino Ginkūnų „Šauliai-Dakaras" ir rungtynės baigėsi 1:1.

 

Radviliškio komanda pirmenybėse pelnė net 101 įvartį, tuo tarpu į savo vartus praleido vos 13 įvarčių. „ŠSPC-Radviliškis" komandos puolėjas Deividas Dargužas tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju. Jis pelnė net 42 įvarčius. Taip pat radviliškiečiai pasiekė ir pergalę didžiausiu įvarčiu skirtumu - rezultatu 16:3 įveikė „Kruoja-Kupsc" komandą bei 13:0 sutriuškino Kelmės FK-VJSM.

 

Antrojoje vietoje Šiaulių apskrities pirmenybėse „Splius" taurei laimėti liko FK „Akmenė"-SC. Po ilgos pertraukos į pirmenybes grįžusi komanda per 16 rungtynių iškovojo 35 taškus - 11 kartų šventė pergalę bei du kartus su varžovais sužaidė lygiosiomis. Naujosios Akmenės komandoje rezultatyviausiai pirmenybėse žaidė Šarūnas Barakauskis.

                                                 

Trečią vietą pirmenybėse iškovojo Ginkūnų „Šauliai-Dakaras". Ginkūnų komanda iš viso iškovojo 29 taškus. Beveik iki pat pirmenybių pabaigos intrigą kovoje dėl antrosios vietos išlaikiusi komanda iškovojo devynias pergales bei du kartus rungtynes baigė lygiosiomis. Komandoje nebuvo vieno žaidėjo, kuris išsiskirtų rezultatyvumu ir penki žaidėjai komandoje pelnė po šešis įvarčius - tai Paulius Aukštikalnis, Dominykas Jurgaitis, Remigijus Mikočionis, Dainius Misevičius ir Tomas Staponkus.

 

Vos trijų taškų iki trečiosios vietos pritrūko „Saulininkas-OBLT" futbolininkams. Ši komanda pirmenybėse iškovojo aštuonias pergales ir taip pat du kartus sužaidė lygiosiomis. „Saulininkas-OBLT" su 26 taškais užėmė ketvirtąją vietą, o komandoje rezultatyviausiai žaidė Kęstutis Kucevičius, pelnęs 13 įvarčių.

 

Penktojoje vietoje liko „Adiada". Pirmajame rate buksavusi komanda, antrajame tiesiog žaidė kaip visai kita komanda ir pasiekė net septynias pergales bei nusileido tik pirmenybių nugalėtojams. Iš viso „Adiada" iškovojo aštuonias pergales bei kartą sužaidė lygiosiomis, o komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Mindaugas Rudaitis. Jis tiksliai smūgiavo 12 kartų.

                                      

Šeštoje vietoje liko praėjusių metų čempionai FK „Fanai". Ši komanda šiame sezone surinko 18 taškų - iškovojo penkias pergales ir tris kartus sužaidė lygiosiomis. Vos keliose rungtynėse rungtyniavęs Vytaras Bloškus vis tiek tapo rezultatyviausiu komandoje ir pelnė 7 įvarčius.

 

Septintoje vietoje finišavo Kelmės FK-VJSM. Kelmiškiai pirmenybėse iškovojo penkias pergales ir kartą sužaidė lygiomis bei surinko 16 taškų. Komandoje rezultatyviausi žaidėjai pelnė po tris įvarčius, jais tapo Gilbertas Kerpė ir Deividas Nikolajevas.

 

Aštunta - Pakruojo „Kruoja-Kupsc" komanda. Pirmajame rate ši komanda iškovojo tris pergales, o antrajame - tik tris kartus sužaidė lygiosiomis ir pergalės džiaugsmo nepatyrė, o iš viso surinko 12 taškų. Komandoje rezultatyviausiai žaidė Redas Jurevičius ir Lukas Zavackis. Abu žaidėjai varžovų vartininkus nuginklavo po keturis kartus.

 

Paskutinėje, devintoje vietoje liko FK „Savanoris". Ši komanda per visas žaistas rungtynes du kartus su varžovais sužaidė lygiosiomis bei patyrė keturiolika pralaimėjimų. Per visas pirmenybes „Savanoris" iškovojo tik 2 taškus. Komandoje po du įvarčius pelnę Emilis Tankūnas ir Dovydas Vaškas buvo rezultatyviausi komandoje.

 

saff.lt

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai