2019-05-25, šeštadienis, 05:54.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:57, leidžiasi 21:32, dienos ilgumas 16:35.

Stažuotė Kretos saloje įsikūrusiame žirgyne

2018-11-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Stažuotė  Kretos saloje įsikūrusiame žirgyne

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro žirgininkystės verslo specialybės moksleiviai darbinę praktiką šiuo metu atlieka Kretoje pagal projektą „Tarptautinis mobilumas profesinio mokymo kokybės gerinimui ir nauji darbiniai bei socialiniai įgūdžiai specialių poreikių ir mažiau galimybių turintiems jaunuoliams”.

 

Stažuotojus pasitiko Mrs. Stella Androulaki, Europos praktinio mokymo ir įdarbinimo centro vadovė. Ji yra šio projekto koordinatorė. Dalyviai įsikūrė Rethymno miestelyje. 3 savaičių darbinę praktika atliks Horse Park žirgyne. Tai jojimo mokykla, užsiimanti konkūrų sportu ir turistine žirgininkyste. Joje laikoma 40 žirgų. Moksleiviai šeria, valo ir treniruoja žirgus, rūpinasi žirgyno estetinė išvaizda. Tikimės, kad darbinė praktika bus naudinga mūsų mokinių praktinių įgūdžių tobulinimui.

 

Pirmoji vizito dieną Kretoje nustebino gausa malonių siurprizų. Mūsų komanda buvo supažindinta su stogdengių profesijos moksleiviais iš Prancūzijos. Ekskursiją pradėjome nuo Kuorno ežero, vienintelio gėlo vandens ežero visoje saloje. Kitas sustojimas – dažasvydis. Komandas sudarė mišri sudėtis: prancūzai-lietuviai prieš prancūzus- lietuvius. Nugalėjo geros emocijos ir draugystė. Taip pat aplankėme Chania kurortinį miestelį ir ten esančią senąją prieplauką bei švyturį. Dieną vainikavo internacionalinė vakarienė graikiškų patiekalų restorane.

 

Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis

Contact form

Šios dienos vardadieniai