2019-06-25, antradienis, 10:42.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Stiprinama draugystę – 100 metų atkurtai Lietuvos valstybei ir 100 metų Sakartvelo Demokratinei Respublikai

2018-10-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Stiprinama draugystę – 100 metų atkurtai Lietuvos valstybei ir 100 metų Sakartvelo Demokratinei Respublikai

Rugsėjo 26 d. – spalio 1 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Juozapaityte bei Radviliškio miesto kultūros centro direktore Indre Ginkevičiene buvo pakviesti į kasmetinę Chašūrio miesto (Sakartvelas) šventę „Auksinis ruduo 2018“. Radviliškis su Chašūriu draugauja jau septynerius metus (nuo 2011 metų). Šiemet šios dvi valstybės mini iškilmingas sukaktis – 100 metų atkurtai Lietuvos valstybei ir 100 metų Sakartvelo Demokratinei Respublikai.

 

Šventiniuose renginiuose dalyvavo LR ambasadorius Sakartvele Giedrius Puodžiūnus, delegacijos iš Baltarusijos, Ukrainos ir Latvijos. Tiek su Ambasadoriumi, tiek su  Chašūrio savivaldybės vadovais bei kitų delegacijų atstovais kalbėtasi apie naujas bendradarbiavimo galimybes, apie bendruomenių kūrimąsi, jų veiklos galimybes Sakatrvele, taip pat aptartos kultūrinių mainų galimybės su Sakartvelu bei Latvija. Ateityje  tikimais kartu su latviais suorganizuoti tarptautinį jaunimo muzikos festivalį.

 

Radviliškio delegacijos nariai svečiams pristatė Radviliškio sporto bazę ir su Ukrainos delegacijos nariais aptarė sportinių komandų mainų galimybes. LR ambasadorius Sakartvele Giedrius Puodžiūnus Chašūrio vadovams įteikė miesto parko projektą, padėkojo Chašūrio vadovams ir pasidžiaugė, kad Chašūris – vienas perspektyviausių miestų Gruzijoje. Taip pat Ambasadorius džiaugėsi Radviliškio ir Chašūrio draugyste ir pabrėžė apie išskirtinai šiltą ir veiksmingą šių miestų draugystę.

 

Chašūrio miesto vadovai svečiams aprodė Chašūryje naujai suremontuotą darželio pastatą, pakvietė aplankyti baigiamą statyti sporto kompleksą. Beje, idėja statytio sporto kompleksą Chašūrio miesto merui kilo prieš kelerius metus besilankant Radviliškyje, taip pat Chašūrio vadovai svečiams aprodė lankytinas Sakartvelo vietas. 

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai