2019-03-21, ketvirtadienis, 18:10.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Suaugusiųjų mokymosi savaitė skirta bus atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti

2018-10-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Suaugusiųjų mokymosi savaitė skirta bus atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti

Į pasitarimą susirinko Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi koordinacinės grupės nariai ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjai. Pasitarime dalyvavo dr. Rasa Pocevičienė, Šiaulių valstybinės kolegijos docentė bei „Epale“ ekspertė Šiaulių regionui.

 

R. Pocevičienė skaitė pranešimą „Epale platforma: galimybės ir nauda“. Epale – Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma. Šioje platformoje galima mokytis savivadžiai, rasti naudingos informacijos, naujų idėjų savo darbui, dalintis patirtimi, skelbti naujienas ir kviesti suaugusiuosius į įvairius mokymus bei renginius, ieškoti partnerių tarptautiniams projektams. Daugiau apie „Epale“ žiūrėkite https://ec.europa.eu/epale/lt.

 

 

Po išsamaus dr. Rasos Pocevičienės pranešimo susirinkusieji diskutavo apie suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. 2018 m. lapkričio 19–25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę – devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Šiemet ši savaitė skiriama atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti.

 

Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio

mokymosi koordinacinės grupės informacija

 

Sužinok daugiau. Spausk čia

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai