2020-05-29, penktadienis, 00:49.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:38, dienos ilgumas 16:47.

Šuns šeimininkę į teisiamųjų suolą pasodino jos augintinis

2018-11-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šuns šeimininkę į teisiamųjų suolą pasodino jos augintinis

Kad šuo savo šeimininkui gali pridaryti didelių bėdų, įsitikino senbernarų veislės šunį auginanti 24 metų Radviliškio rajono gyventoja Ilona Grebliauskaitė. Per savo augintinį mergina buvo apkaltinta nesunkiu sveikatos sutrikdymu dėl neatsargumo ir sėdo į teisiamųjų suolą. 

 

Atleido nuo baudžiamosios atsakomybės

 

Bylą išnagrinėjusi Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėja antradienį paskelbė nuosprendį. Įvertinus visas bylos aplinkybes laiduoti už I.Grebliauskaitę sutiko jos krikšto mama. Teisėja sutiko Grebliauskaitę nuo baudžiamosios atsakomybės atleisti pagal laidavimą. 

 

Nuo šuns nukentėjusiai moteriai I.Grebliauskaitė privalės atlyginti 300 eurų neturtinę žalą. Dalį žalos mergina nukentėjusiajai jau atlygino anksčiau – davė šiai moteriai 300 eurų. 

 

Šuo užpuolė netikėtai

 

Iš voljero pasprukęs senbernarų veislės šuo 67 metų moterį užpuolė ir sužalojo gegužės 7-ąją. Nuo šuns nukentėjusi pensininkė sakė, kad tądien apie vidurdienį ji ėjo į svečius pas dukrą. Einant pro I.Grebliauskaitės namus, ją užpuolė iš kiemo išbėgęs šuo.

 

Keturkojis moterį pargriovė ir įkando į ranką. Užpulta moteris ėmė šauktis pagalbos. Šunį sutramdė į lauką išbėgusi šeimininkė, kuri ir iškvietė greitąją pagalbą. Į ligoninę nuvežtai moteriai buvo diagnozuotas pergūbrinis šlaunikaulio lūžis ir plėštinė žaizda kairiajame dilbyje. 

 

Konstatuota, kad nuo šuns nukentėjusi moteris buvo neblaivi. To neneigė ir pati nukentėjusioji. Moteris sakė nesupratusi, kodėl šuo ją užpuolė – ji tvirtino šuns neerzinusi.

 

Šuo iššoko iš voljero

 

Baudžiamojon atsakomybėn patraukta I.Grebliauskaitė sakė, kad tėvai senbernarų veislės šunį nupirko prieš vienuolika metų. Išvykus tėvams dirbti į užsienį, šunį teko prižiūrėti merginai. Senbernaras buvo laikomas maždaug pusantro metro aukščio voljere, kurį pagamino I.Grebliauskaitės tėvas. Nelaimės metu voljero durys buvo uždarytos – šuo lauk ištrūko iššokęs per aptvarą.

 

Ričardas Vitkus/Lrytas

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai