2019-01-21, pirmadienis, 21:43.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:25, leidžiasi 16:32, dienos ilgumas 8:7.

Sveikatos ugdymo diena Gražinos pagrindinėje mokykloje

2018-04-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Sveikatos ugdymo diena Gražinos pagrindinėje mokykloje

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko sveikatos ugdymo dienos renginiai. 5-10 klasių mokiniai patys pasirinko veiklas: maudymąsi naujajame miesto baseine, ėjimą į žygį su šauliais ar mokymąsi eiti su šiaurietiškomis lazdomis.

 

Nuo pat ankstyvo ryto miesto baseino vandenį kaitino mūsų mokyklos moksleiviai. Maudynes pradėjo 8-10 klasių mokiniai. Vaikams patarimus apie plaukimo naudą dalijo klasių vadovai, kūno kultūros mokytojai ir baseino instruktoriai. Mokiniai ne tik skrodė plaukimo takus, bet ir lepinosi masažinėmis bei sūkurinėmis voniomis, plaukdami naudojosi plaukimo lentelėmis, plaukmenimis, liemenėmis, paraloninėmis lazdomis. 5-7 klasių moksleiviams ypatingai patiko tobulinti šuolio į vandenį techniką.Visų nuotaika buvo puiki. Nemažai vaikų miesto baseine lankėsi pirmą kartą. Įgyvendinti šią sveikatos ugdymo dienos veiklą mokyklos bendruomenei geranoriškai padėjo Radviliškio plaukimo baseino direktorius Jolitas Onaitis.

 

 

Žygio dalyviai mokyklos kieme buvo šaulių vadų suskirstyti į grandis, kuriose vyko rikiuotės taisyklių apmokymai. Įspėta apie saugų elgesį rikiuotėje vykstant gatvėje. Mokiniai giedojo himną, mokėsi žygio dainų. Po to visi vyko į Antaniškių mišką, kur mokiniai išgirdo įdomią šaulių istoriją. Žygį mokiniams organizavo Radviliškio 1-osios šaulių kuopos vadas Pranas Sluckus.

 

Šiaurietiškų lazdų mėgėjai pasuko centrinio parko link, kur juos pasitiko sveikatos centro darbuotoja ir visus apdalino lazdomis. Visiems buvo išaiškinta, kaip taisyklingai laikyti lazdas, kokia turi būti rankų padėtis, kaip žengti žingsnius. Viską išklausę mokiniai pasileido žygiuoti per parką. Apsukus ne vieną ratą buvo pasiūlyta pažaisti linksmus žaidimus su šiaurietiškomis lazdomis. Taip netikėtai sujungus lazdas išėjo linksmas traukinukas, kuriuo buvo „parvažiuota“ į mokyklą. Šią veiklą mokyklos mokiniams padėjo organizuoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro laikinai einanti direktorės pareigas Skaidrė Armonienė.

 

 

Taip linksmai, tarp draugų ir savo mokytojų praleidę dieną mokiniai jautėsi pailsėję ir energingi. Gerai šiek tiek atsitraukti nuo kompiuterių, vadovėlių ir įsitikinti, kad mieste yra daug įdomios ir prasmingos laisvalaikio veiklos, tik reikia patiems imtis iniciatyvos. Ir ne veltui yra teigiama, kad žmogaus sveikata priklauso tik nuo jo paties.

 

Tad administracijos, pedagogų bei bendruomenės slaugytojos dėka mokiniai dar kartą įsitikino, kad Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė tikslingai pasirinko savo šūkį „Būkime gražūs kūnu ir siela“.

 

Aušra Mackevičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Jolanta Burneikienė, kūno kultūros vyr. mokytoja

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?