2020-10-22, ketvirtadienis, 09:03.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:03, leidžiasi 18:01, dienos ilgumas 9:58.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje – naujas vadovas

2020-08-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje – naujas vadovas

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui pradėjo vadovauti Laisvūnas Vaičiūnas, ilgus metus dirbęs Radviliškio mokyklų direktoriumi: 14 metų vadovavo tuometinei Radviliškio Dariaus ir Girėno vidurinei mokyklai, vėliau 12 metų dirbo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos direktoriumi. Jį šiandien, pirmąją darbo dieną, skyriaus darbuotojams pristatė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

 

„Tikiuosi, į darbus įsijungsiu greitai, švietimo srityje esu ne naujokas. Kultūros ir sporto sritys gal šiek tiek daugiau iššūkių kels, bet 26 metai vadybinio darbo stažo švietimo vadybos srityje man tikrai nepamaišys naujojoje darbo vietoje, padės suprasti, kaip veikia visi procesai“, – juokavo L. Vaičiūnas, paklaustas apie tai, kaip jis jaučiasi pirmąją darbo dieną eidamas naujas pareigas.

 

„Šiandien man labai rūpi švietimo įstaigų pasirengimas naujiems mokslo metams, nuotolinio ugdymo iššūkiai ir ugdymo kokybė bei rezultatai. Šių metų matematikos egzaminų rezultatai parodė, kad reikia iš esmės peržiūrėti švietimo įstaigose vykstančius procesus ir galbūt labiau bendradarbiauti su profesinio ugdymo įstaigomis, valstybės mastu populiarinti profesinį mokymą. Egzaminų rezultatų analizė – ilgas ir sudėtingas darbas, bet jis būtinas norint suprasti, kokios priežastys lemia galutinį balą. Daug dėmesio taip pat bus skirta Radviliškio rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkai, mokinių maitinimo klausimui. Žinoma, kultūros ir sporto sričių opiausi klausimai taip pat bus analizuojami, ieškoma geriausių sprendimų“, – sakė L. Vaičiūnas. „Nemedžioju, nežvejoju, daug skaitau, keliauju, šoku, sportuoju, tad tikiuosi, tikrai savo rogėse sėdžiu“, – juokavo jis.

 

L. Vaičiūnas, vadovaudamas švietimo įstaigoms, taip pat buvo aktyvus ir kitų organizacijų narys, vadovas. Jis dirbo ir Radviliškio rajono šveitimo įstaigų vadovų asociacijos skyriaus pirmininku, ir Radviliskio rajono Trišalėje taryboje atstovavo darbdaviams.


L. Vaičiūnas, laimėjęs konkursą, pakeitė ilgus metus Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui vadovavusią Genovaitę Juodeikienę.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai