2019-03-21, ketvirtadienis, 18:31.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

UAB „Radviliškio vanduo“ turi naują vadovą

2018-03-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
UAB „Radviliškio vanduo“  turi naują vadovą

UAB „Radviliškio vanduo“ nuo 2018 m. kovo 12 d. pradėjo vadovauti naujas direktorius. Juo UAB „Radviliškio vanduo“ vienintelio akcininko – Radviliškio rajono savivaldybės – sprendimu buvo išrinktas ir penkerių metų laikotarpiui į pareigas skirtas radviliškietis Egidijus Barčkus.

 

E. Barčkus gimęs 1966 metais Klaipėdoje, bet jaunystėje su šeima atsikėlė gyventi į Radviliškio rajoną, Baisogalą, čia ir baigė vidurinę mokyklą. Mokėsi Lietuvos veterinarijos akademijoje, įgijo veterinarijos gydytojo specialybę, šiek tiek dirbo veterinarijos gydytoju Vaitiekūnuose. Vėliau įstojo į Lietuvos žemės ūkio akademijos Miškų fakultetą, įgijo miškotyros magistro laipsnį ir 26 metus dirbo miškininku, iš jų pastaruosius 17 metų – VĮ Radviliškio miškų urėdijos urėdo pavaduotoju.

 

Svarbiausi UBA „Radviliškio vanduo“ darbai ateinančius penkerius metus – Grinkiškio, Baisogalos bei Pakiršinio vandentvarkos projektų įgyvendinimas, bet nauja darbo sritis jo negąsdina. „Taip, tai nauja man darbo sritis, bet darbo pobūdis panašus, dirbama su gamtos ištekliais: miškininkystėje tai buvo miškas, kurį reikėdavo nukirsti, parduoti ir atkurti naują iškirsto vietoje, o dabar bus dirbama su vandeniu: išgauti, teikti kokybišką vartotojui ir panaudotą surinkti bei išvalyti“, – sakė E. Barčkus.

 

manoradviliškis inf.

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

Contact form

Šios dienos vardadieniai